Ella´s House osłonka na pieluchę Bum wrap
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Osłonka na pieluchę Bum Wrap marki Ella's House została wykonana z oddychającego, wodoodopornego materiału i doskonale nadaje się dla wszystkich aktywnych księżniczek i królewiczów. Ochroni odzież przed zabrudzeniem. Nadaje się do wszystkich rodzajów pieluch, w tym klasycznych kwadratów – przednia kieszień zapobiega ich zsunięciu. Podwójne gumki wokół nóżek zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i przeciekaniu. Posiada zapięcia na rzepy i ma regulowany rozmiar.

Petit Lulu pieluszka do pływania na rzep
80 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pieluszka do pływania Petit Lulu wodoodporna, w jednym rozmiarze PUL na rzepy jest przeznaczona dla niemowląt o wadze od 4 do 15 kg. Oddychający materiał PULkrawędzie polarowe zapewnią największą wygodę maleństwu.

Petit Lulu pieluszka wierzchnia dla noworodków
76 zł

Pieluszki Petit Lulu wodoodporne PUL ** na rzepy są przeznaczone dla niemowląt o wadze od 2 do 6 kg. Oddychający materiał PULkrawędzie polarowe zapewnią **największą wygodę dla maleństwa.

Petit Lulu pielucha z kieszonką All In One, guziki
112 zł

Petit Lulu All In One to bambusowa pielucha z kieszonką Fluffy Organic i zapięciem na guziki. Jest to tzw. pielucha „wszystko w jednym“, ponieważ przewijanie dziecka jest tak samo proste jak przy pieluchach jednorazowych. Pielucha ma uniwersalny rozmiar i jest przeznaczona dla dzieci od 4 do 15 kg.

Petit Lulu pieluszka wierzchnia, zatrzaski
80 zł

Pieluszki Petit Lulu wodoodporne w jednym rozmiarze PUL ** na zatrzaski są przeznaczone dla niemowląt o wadze od 4 do 15 kg. Oddychający materiał PULkrawędzie polarowe zapewnią **największą wygodę dla maleństwa.

Petit Lulu SIO complete zapięcie na rzep
125 zł

SIO Complete to majtki w jednym rozmiarze i SIO basic PLUS – wszystko w jednym. Przeznaczony dla dzieci {0}od 4 do 15 kg{0} Majtki te to ekonomiczne oraz ekologiczne rozwiązanie.

Pop-in pieluszka NEW GEN V2, Rocket
88 zł

Pop-in NEW GEN V2 to pieluszka „wszystko w jednym“ dla najprostszego przebierania. Rozmiar regulowany za pomocą trzech rzędów zatrzasków. Pielucha jest zapinana na elastyczne rzepy. Zewnętrzna, nieprzepuszczalna warstwa jest oddychająca i wodoodporna.