Pop-in pielucha do pływania Monkey
49 zł

Raty 10x0 %

Pop-in pielucha do pływania dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z wodoodpornego materiału, który jest bardziej miękki i elastyczny niż tradycyjnie używany neopren. Majtki i pasek ze specjalnymi, uszczelniającymi gumkami zapewniają, że każdy wypadek pozostanie w środku.

Bambinomio Majtki pieluszki Miosoft
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Majtki BambinoMio Miosoft są niezwykle miękkie i elastyczne, dzięki czemu trzymają nawet najbardziej aktywne dzieci! Dzięki zapięciu na rzep praca z nimi jest bardzo szybka, prosta i dostosowana do każdego dziecka. Elastyczne mankiety wokół nogawek i talii zapewniają ścisłe dopasowanie i zapobiegają wyciekom.

Bobánek Dodatkowa pieluszka na pieluchy AIO
69 zł

Raty 10x0 %

Pieluszki dla niemowląt są przeznaczone dla dzieci od 5 kg do małych dzieci, których rozmiar można łatwo regulować za pomocą zakładek. Pieluchy powinny być prane bez dodawania płynu do zmiękczania tkanin. Zewnętrzna strona pieluszki wykonana jest z laminowanej poliuretanem poliuretanowym (PUL), która jest jednocześnie wodoodporna i oddychająca.

Unuo pieluszka wielorazowa Super Size
53 zł

Raty 10x0 %

Pieluszka wielorazowa Unuo Super Size to bambusowa pieluszka odpowiednia dla dzieci od 6 miesięcy. Zaletą pieluszki jest jej wysoka chłonność.

Pop-in pielucha do pływania Crocodile
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pop-in pielucha do pływania dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z wodoodpornego materiału, który jest bardziej miękki i elastyczny niż tradycyjnie używany neopren. Majtki i pasek ze specjalnymi, uszczelniającymi gumkami zapewniają, że każdy wypadek pozostanie w środku.

Bambinomio Miosoft Otulacz Grizzly, rozm. 1
55 zł

Raty 10x0 %

Miosoft Otulacz Grizzly, rozm. 1 marki Bambinomio z uroczym motywem w niedźwiadki. Został wyposażony w wygodne, wodoodporne rzepy. Dzięki swojemu krojowi idealnie dopasowuje się do każdego dziecka.

Bobánek Kieszeń AIO pieluszka Premium na rzep
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pieluszki dla niemowląt są przeznaczone dla dzieci od 5 kg do małych dzieci, których rozmiar można łatwo regulować za pomocą zakładek. Pieluchy powinny być prane bez dodawania płynu do zmiękczania tkanin. Zewnętrzna strona pieluszki to materiał membranowy z poliestrowo laminowanego poliuretanu (PUL), który jest wodoodpornyoddychający w tym samym czasie. Wnętrze pieluszki wykonane jest z poliestru bambusowo-węglowego, który szybko schnie, odprowadzając wilgoć ze skóry i dobrze oddycha.

Bobánek Pielucha AIO z zapięciem na rzep
65 zł

Raty 10x0 %

Pieluszka Bobek Extra AIO dla dzieci od 5 kg do malucha. System All in One jest najprostszym rodzajem wytwarzania, przypominającym użycie jednorazowej pieluchy. Zewnętrzna strona pieluchy wykonana jest z materiału membranowego, który jest wodoodporny i oddychający. Wnętrze pieluszki wykonane jest z poliestru bambusowo-węglowego, który szybko wysycha, usuwa wilgoć ze skóry i zapewnia dobrą wentylację.

Bobánek Wodoodporny worek
39 zł

Raty 10x0 %

Wodoodporny worek dla dzieci wykonany jest z wodoodpornego materiału. Jest świetnym pomocnikiem w podróżach, czystych i brudnych pieluchach, strojach kąpielowych i tak dalej.

Ella´s House osłonka na pieluchę Bum wrap
55 zł

Raty 10x0 %

Osłonka na pieluchę Bum Wrap marki Ella's House została wykonana z oddychającego, wodoodopornego materiału i doskonale nadaje się dla wszystkich aktywnych księżniczek i królewiczów. Ochroni odzież przed zabrudzeniem. Nadaje się do wszystkich rodzajów pieluch, w tym klasycznych kwadratów – przednia kieszień zapobiega ich zsunięciu. Podwójne gumki wokół nóżek zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i przeciekaniu. Posiada zapięcia na rzepy i ma regulowany rozmiar.

Pop-in pieluszka NEW GEN V2, Bamboo
90 zł

Raty 10x0 %

Pop-in NEW GEN V2 Bamboo to pieluszka „wszystko w jednym“ dla wygodnego i prostego przebierania. Jeden rozmiar od urodzenia, aż do rozpoczęcia użytkowania nocnika – 3–15 kg. Zewnętrzna, nieprzepuszczalna warstwa jest oddychająca i wodoodporna.

Bamboolik AIO flís
79 zł

Raty 10x0 %

Materiałowa pieluszka Bamboolik AIO jest dedykowana dla dzieci od 4 do 15 kg. Posiada chłonną wkładkę wewnętrzną z włókna bambusowego. Model jest niezwykle prosty w użyciu, a dodatkowym atutem jest atrakcyjny design.

Bobánek Spodnie na rzep
49 zł

Raty 10x0 %

Spodnie są wykonane z 100% poliestru z powłoką poliuretanową. Są nieprzepuszczalne, ale nadal oddychają. Spodnie są wyposażone w zakładki, które ułatwiają regulację rozmiaru. Dla dzieci od 5 kg. Nadają się do wszystkich rodzajów pieluch, takich jak kwadrat, wielowarstwowe i rajstopowe.

Bobánek strój kąpielowy
45 zł

Raty 10x0 %

Piękny kostium kąpielowy dla dzieci nadaje się od dzieci w wieku do 15 kg. Dostosowujesz swój rozmiar za pomocą zakładek. Można je odpowiednio wyregulować.

Pop-in pieluszka dla noworodków
48 zł

Raty 10x0 %

Pieluszka Pop-in dla noworodków (2–5,5 kg). Specjalnie ukształtowana, przednia część, odpowiednia dla noworodka. Szczuplejsze i lepiej dopasowane do częstego, niezbyt intensywnego oddawania moczu, gdy przebieranie osiąga częstotliwość do 10 razy dziennie.