Pop-in pieluszka NEW GEN V2, Bamboo
90 zł

Raty 10x0 %

Pop-in NEW GEN V2 Bamboo to pieluszka „wszystko w jednym“ dla wygodnego i prostego przebierania. Jeden rozmiar od urodzenia, aż do rozpoczęcia użytkowania nocnika – 3–15 kg. Zewnętrzna, nieprzepuszczalna warstwa jest oddychająca i wodoodporna.


Pop-in NEW GEN V2 All Popper bamboo
96 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pop-in NEW GEN V2 to pieluszka „wszystko w jednym“ dla najprostszego przebierania. Jeden rozmiar od urodzenia, aż do rozpoczęcia użytkowania nocnika 3–15 kg Wielkość jest regulowana za pomocą trzech zatrzasków.


Ella´s House osłonka na pieluchę Bum wrap
69 zł

Raty 10x0 %

Osłonka na pieluchę Bum Wrap marki Ella's House została wykonana z oddychającego, wodoodopornego materiału i doskonale nadaje się dla wszystkich aktywnych księżniczek i królewiczów. Ochroni odzież przed zabrudzeniem. Nadaje się do wszystkich rodzajów pieluch, w tym klasycznych kwadratów – przednia kieszień zapobiega ich zsunięciu. Podwójne gumki wokół nóżek zapobiegają przedostawaniu się wilgoci i przeciekaniu. Posiada zapięcia na rzepy i ma regulowany rozmiar.


Petit Lulu pielucha z kieszonką All In One, guziki
112 zł

Raty 10x0 %

Petit Lulu All In One to bambusowa pielucha z kieszonką Fluffy Organic i zapięciem na guziki. Jest to tzw. pielucha „wszystko w jednym“, ponieważ przewijanie dziecka jest tak samo proste jak przy pieluchach jednorazowych. Pielucha ma uniwersalny rozmiar i jest przeznaczona dla dzieci od 4 do 15 kg.


Petit Lulu pielucha z kieszonką All In One na rzep
112 zł

Raty 10x0 %

Petit Lulu All In One to bambusowa pielucha z kieszonką Fluffy Organic i zapięciem na rzep. Jest to tzw. pielucha „wszystko w jednym“, ponieważ przewijanie dziecka jest tak samo proste jak przy pieluchach jednorazowych. Pielucha ma uniwersalny rozmiar i jest przeznaczona dla dzieci od 4 do 15 kg.


Petit Lulu pieluszka do pływania na rzep
80 zł

Raty 10x0 %

Pieluszka do pływania Petit Lulu wodoodporna, w jednym rozmiarze PUL na rzepy jest przeznaczona dla niemowląt o wadze od 4 do 15 kg. Oddychający materiał PULkrawędzie polarowe zapewnią największą wygodę maleństwu.


Pop-in Torba na pieluchy
50 zł

Raty 10x0 %

Worek Pop-in Stuff to nieprzepuszczalna torba na mokre pieluchy i odzież lub stroje kąpielowe. Wykonany jest ze specjalnego wodoodpornego materiału. Uszczelnione szwy i specjalne zamknięcie nie przepuszczają cieczy ani zapachu.


Pop-in pieluszka dla noworodków
48 zł

Raty 10x0 %

Pieluszka Pop-in dla noworodków (2–5,5 kg). Specjalnie ukształtowana, przednia część, odpowiednia dla noworodka. Szczuplejsze i lepiej dopasowane do częstego, niezbyt intensywnego oddawania moczu, gdy przebieranie osiąga częstotliwość do 10 razy dziennie.