CASIO G / G G-shock CU100-7A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100002531808

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO G / G G-shock CU100-7A

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcja zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Pełny opis

499

499 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcja zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Biały kolor sprawia, że ten kawałek naprawdę wzrok akcesoriów, dzięki użytych materiałów zegarki są odporne na wstrząsy, drgania odporne na uszkodzenie mechaniczne i magnetyczne Fields – Stojaki i ostrzejsze traktowanie. Miłośnicy wody z pewnością zadowoli wodoszczelny do 200 metrów, dzięki czemu można oglądać nawet nurkowanie! Tarcza opiera się na tarczy analogowym i cyfrowym wyświetlaczem, który ma kilka funkcji:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: 1/100 sekundy jako maksymalny czasu pracy do 24 godzin.
  • 1× alarm: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Tryb 12/24 godziny

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa biały
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Podwójny czas tak
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 51 mm
Głębokość (mm) 17 mm
Wysokość 55 mm