CASIO G / G shock GA-100 I-2A

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100003407480

Sprzedaż partnerska

CASIO G / G shock GA-100 I-2A

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcję zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Pełny opis

477

477 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100003407480

Pełny opis

Opis produktu

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Następnie na nadgarstku nie przegap kolekcję zegarków dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Niebieski i pomarańczowy kombinacja sprawia, że ten kawałek naprawdę wzrok akcesoriów, dzięki użytych materiałów zegarki są odporne na uderzenia, odporny na uszkodzenia i wibracje – może wytrzymać i nieostrożnego obchodzenia. Miłośnicy wody z pewnością zadowoli wodoszczelny do 200 metrów, dzięki czemu można oglądać nawet nurkowanie! Tarcza opiera się na tarczy analogowej i dwóch wyświetlaczy cyfrowych, które oferują szereg funkcji:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: z dokładnością do tysięcznych części sekundy i z maksymalnym czasem trwania wynoszącym 100 godzin.
  • Odliczanie stopera do treningu interwałowego: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić go do maksymalnie 24 godzin. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego.
  • Szybkość obliczono: idealny do uruchamiania 50, 100 lub nawet 1500 m. Wchodzi w odległości zegarka do miejsca docelowego, włączyć stoper i rozpocząć bieg jest – oblicza prędkość.
  • World Times: Można ustawić co czasy będą wyświetlane świat. Każda strefa czasu jest reprezentowana przez duże miasta w tej dziedzinie – w Nowym Jorku, Londynie, …
  • 5× alarmu: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić.
  • Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony.
  • Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa kauczuk
Materiał ciała gumowy
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa niebieski
Kolor tarczy szary
Szkło mineralne
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 51 mm
Głębokość (mm) 17 mm
Wysokość 55 mm