CASIO The G/G-Shock GA 100GBX-1A4

Marka: CASIO Nr katalogowy: 100003407111

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

CASIO The G/G-Shock GA 100GBX-1A4

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Wtedy nie przegap nadgarstka zegarek Casio kolekcję dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Pełny opis

490

490 zł
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 100003407111

Pełny opis

Opis produktu

Pogrąża headfirst życiu? Upokarza jak nowe przeszkody i przezwyciężania swoje granice? Wtedy nie przegap nadgarstka zegarek Casio kolekcję dla prawdziwych mężczyzn: G-Shock. Z materiałów stosowanych zmiany są odporne na uderzenia, na ścieranie i uszkodzenia wibracje – wytrzymuje agresywnego i. Miłośnicy wody z pewnością zadowoli wodoszczelny do 200 metrów, dzięki czemu można oglądać nawet nurkowanie! Pokrętło Starorůžovými z charakterystycznymi rąk i indeksów opiera się na tarczy analogowej i dwa wyświetlacze cyfrowe, które posiadają szereg funkcji.

Postawić na dodatek, który stanie się nieodłączną częścią przygody.

cechy:

  • W pełni automatyczny kalendarz: system jest zaprogramowany przez kilkadziesiąt lat do przodu, dzięki czemu nigdy nie można mieć do czynienia z lat przestępnych.
  • Stoper: z dokładnością do tysięcznych części sekundy i maksymalny czas pracy 24 godzin.
  • Odliczanie stopera do treningu interwałowego: liczyć wstecz po jednej sekundzie, można ustawić go do maksymalnie 24 godzin
. Po ustalonym czasie, sygnał dźwiękowy, a zegar zacznie odliczać ten sam odcinek – idealny element do treningu interwałowego. 5× alarmu: alarm dzienny, który ostrzega, codziennie w tym samym czasie, które można ustawić. Alarm z funkcją drzemki: alarm włączy się po kilku minutach, aż zostanie całkowicie wyłączony. Sygnał zegara: sygnał godzinowy dźwięki. World Times: Można ustawić co czasy będą wyświetlane świat. Każda strefa czasu jest reprezentowana przez duże miasta w tej dziedzinie – w Nowym Jorku, Londynie, … 12/24 Tryb: Wybierz czy będzie wyświetlać czas w 12-godzinnym lub w formacie 24-godzinnym.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu łączone
Materiał pasa plastyk
Materiał ciała plastik
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa czarny
Kolor tarczy czarny, różowy
Szkło mineralne
Budzik tak
Widoczna data tak
Stoper tak
Timer tak
Szerokość 51 mm
Głębokość (mm) 17 mm
Wysokość 55 mm