Luminox Navy SEAL Chronograph XS.3581.EY

Marka: Luminox Nr katalogowy: 100004338386

Sprzedaż partnerska

Luminox Navy SEAL Chronograph XS.3581.EY

Szwajcarskie zegarki Luminox ufają US Navy SEALs od ponad 25 lat! Zegarki Luminox obejmują także outdooristów, sportowców, ludzi z aktywnym trybem życia i miłośników sportów ekstremalnych. Poznaj swoją niezwykłą trwałość, funkcjonalność i niezawodność. „ Jedynym łatwym dniem był wczoraj ”. Pełny opis

2025

2 025 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100004338386

Pełny opis

Opis produktu

Szwajcarskie zegarki Luminox ufają US Navy SEALs od ponad 25 lat! Zegarki Luminox obejmują także outdooristów, sportowców, ludzi z aktywnym trybem życia i miłośników sportów ekstremalnych. Poznaj swoją niezwykłą trwałość, funkcjonalność i niezawodność.

Jedynym łatwym dniem był wczoraj ”. motto to kieruje Navy SEALs, ponieważ każdego dnia pracują znacznie ciężej niż poprzednio, więc wydaje się, że poprzedni dzień był łatwiejszy. Niezależnie od tego, czy trenujesz na siłowni, czy w miejscu pracy, jesteś gotowy na przekroczenie swoich granic.

Obudowa zegarka wykonana jest z węgla (carbonox), który jest 6 razy lżejszy od stali, 3× lżejszy od tytanu, antyalergiczny i bardzo odporny na uderzenia. Zrobi to jednokierunkowa obrotowa ramka. Na nadgarstku zegarek jest przypięty dobrze wykonanym i wyjątkowo trwałym gumowym paskiem, który jest bardzo wygodny w noszeniu. Dzięki 20 znakom wodnym ATM można także nurkować za pomocą zegarka.

Cechą wyróżniającą wszystkie zegarki Luminox jest unikalny system luminescencji - dłonie i indeksy uzupełniają szklane mikro-tubki wypełnione gazem trytu, który świeci jasno po oświetleniu. Dzięki tej technologii będziesz mieć doskonale oświetloną tarczę na następne 25 lat.

Dzięki zegarkowi Luminox możesz przejść do granic swoich możliwości i nigdy nie przestaniesz zaskakiwać swoimi cechami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie męski
Wyświetlanie czasu analogowe
Materiał pasa kauczuk
Wodoodporność 200 m.
Rodzaj maszyny na baterie
Kształt tarczy okrągły
Kolor pasa Czarny
Kolor tarczy czarny
Szkło mineralne
Podświetlenie tarczy
Widoczna data tak
Stoper tak
Szerokość 45 mm
Głębokość (mm) 13 mm
Wysokość 52 mm