Microsoft Gamepad Xbox One S, Phantom Black

Marka: Microsoft Nr katalogowy: 1274936

Darmowa dostawaRaty 10x0 %

Microsoft Gamepad Xbox One S, Phantom Black

Gamepad Xbox ONE S marki Microsoft charakteryzuje się ergonomiczym kształtem i antypoślizgowym wykończeniem. Ponadto posiada podwójną technologię bluetooth i silne silniki wibracyjne Impulse Trigger. Pełny opis

259

259 zł

Nr katalogowy: 1274936

Pełny opis

Opis produktu

Kluczowe właściwości:

Bezprzewodowy gamepad do Xbox One S, Phantom Black

Wysokiej jakości, ergonomiczny kontroler gier zaprojektowany został pod kątem maksymalnej dokładności, łatwości manewrowania i wygody, która doprowadzi do wielu zwycięstw w bitwach. Jest to gamepad, który przenosi do gier większy komfort dzięki antypoślizgowemu wykończeniu lub rozszerzonemu zasięgowi Bluetooth. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, gamepad jest bardziej elegancki i ma bardziej wyrafinowany ergonomiczny kształt.

Pełna precyzja wykonania

Uchwyty i kontury zostały zaprojektowane tak, aby świetnie leżały w rękach. Akumulatory pięknie wpasują się w korpus sterownika, dzięki czemu jego uchwyt będzie bardziej naturalny. Wszystkie elementy sterujące są umieszczone tak, aby były łatwo dostępne. Dźwignie lepiej trzymają kciuki, a kontrola jest jeszcze bardziej precyzyjna. Wszystko to jest wspierane przez antypoślizgową nawierzchnię.

Znakomita kontrola

Możliwość doświadczenia prawdziwej akcji z Impulse Trigger. Silniki wibracyjne umieszczone w wyzwalaczach będą wibrować palcami przy każdym uderzeniu lub zderzeniu. Dzięki tej funkcji można cieszyć się graniem na zupełnie nowym poziomie realizmu. Bardziej intensywne doświadczenie i lepsza precyzja zapewnią szybko działające dźwignie i lepszą kontrolę kierunkową, która lepiej reaguje na zmiany i ruchy w dowolnym kierunku.

Technologia Bluetooth

Gamepad wyposażony jest w technologię Bluetooth, która zapewnia dwa razy większy zasięg niż zwykłe kontrolery gier. Można grać w swoje ulubione gry jeszcze dłużej i cieszyć się pełnią obrazu ze wszystkimi szczegółami. Ponadto dzięki technologii Bluetooth można grać w swoje ulubione gry na komputerach, tabletach lub telefonach z systemem Windows 10.

 

Szczegółowa specyfikacja:

Parametry techniczne

-Bezprzewodowy: Tak

-Kolor: Czarny/szary

-Limitowana edycja: Tak

-Zaprojektowany dla: PC, Xbox ONE

Przydatne linki:

Strona producenta

– Oficjalne wsparcie Microsoft


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Złącze nietypowe
Połączenie bezprzewodowe tak
Rodzaj kontrolera gamepad
Do Xbox One tak
Do komputerów tak