Microsoft Gamepad Xbox One S, Phantom Black

Marka: Microsoft Nr katalogowy: 1274936

Microsoft Gamepad Xbox One S, Phantom Black

Gamepad Xbox ONE S marki Microsoft charakteryzuje się ergonomiczym kształtem i antypoślizgowym wykończeniem. Ponadto posiada podwójną technologię bluetooth i silne silniki wibracyjne Impulse Trigger. Pełny opis

259

259 zł

Nr katalogowy: 1274936

Pełny opis

Opis produktu

Kluczowe właściwości:

Bezprzewodowy gamepad do Xbox One S, Phantom Black

Wysokiej jakości, ergonomiczny kontroler gier zaprojektowany został pod kątem maksymalnej dokładności, łatwości manewrowania i wygody, która doprowadzi do wielu zwycięstw w bitwach. Jest to gamepad, który przenosi do gier większy komfort dzięki antypoślizgowemu wykończeniu lub rozszerzonemu zasięgowi Bluetooth. W przeciwieństwie do swojego poprzednika, gamepad jest bardziej elegancki i ma bardziej wyrafinowany ergonomiczny kształt.

Pełna precyzja wykonania

Uchwyty i kontury zostały zaprojektowane tak, aby świetnie leżały w rękach. Akumulatory pięknie wpasują się w korpus sterownika, dzięki czemu jego uchwyt będzie bardziej naturalny. Wszystkie elementy sterujące są umieszczone tak, aby były łatwo dostępne. Dźwignie lepiej trzymają kciuki, a kontrola jest jeszcze bardziej precyzyjna. Wszystko to jest wspierane przez antypoślizgową nawierzchnię.

Znakomita kontrola

Możliwość doświadczenia prawdziwej akcji z Impulse Trigger. Silniki wibracyjne umieszczone w wyzwalaczach będą wibrować palcami przy każdym uderzeniu lub zderzeniu. Dzięki tej funkcji można cieszyć się graniem na zupełnie nowym poziomie realizmu. Bardziej intensywne doświadczenie i lepsza precyzja zapewnią szybko działające dźwignie i lepszą kontrolę kierunkową, która lepiej reaguje na zmiany i ruchy w dowolnym kierunku.

Technologia Bluetooth

Gamepad wyposażony jest w technologię Bluetooth, która zapewnia dwa razy większy zasięg niż zwykłe kontrolery gier. Można grać w swoje ulubione gry jeszcze dłużej i cieszyć się pełnią obrazu ze wszystkimi szczegółami. Ponadto dzięki technologii Bluetooth można grać w swoje ulubione gry na komputerach, tabletach lub telefonach z systemem Windows 10.

 

Szczegółowa specyfikacja:

Parametry techniczne

-Bezprzewodowy: Tak

-Kolor: Czarny/szary

-Limitowana edycja: Tak

-Zaprojektowany dla: PC, Xbox ONE

Przydatne linki:

Strona producenta

– Oficjalne wsparcie Microsoft


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Złącze nietypowe
Połączenie bezprzewodowe tak
Rodzaj kontrolera gamepad
Do Xbox One tak
Do komputerów tak

Komentarze

Chcesz podzielić się swoimi uwagami na temat tego produktu? Zostaw komentarz.
Twoja opinia będzie pomocna dla innych osób zainteresowanych kupnem.

Dodaj komentarz