Fieldmann palenisko FZG 1010
330 zł
+ darmowa dostawa

Palenisko Fieldmann FZG 1010 o średnicy 75 cm może słuzyć jako ogrodowy kominek do przyrządzania potraw jak i przyjemny dodatek podczas chłodniejszych wieczorów. Całość została pokryta farbą odporną na wysokie temperatury.


Activa palenisko przenośne Madrid
319 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Palenisko przenośne Activa Madrid o średnicy 75,5 cm może słuzyć jako ogrodowy kominek do przyrządzania potraw jak i przyjemny dodatek podczas chłodniejszych wieczorów. Całość została pokryta farbą odporną na wysokie temperatury.


Rojaplast Kominek HEKLA
216 zł

Kominek przenośny na małą wysokości do opiekania różnych dań tostowych, ale także do tworzenia przyjemnej atmosfery płonącego ognia. Rojaplast Klasyczny kominek HEKLA jest podparty trzema nogami, które zapobiegają spalaniu trawy i powierzchni, gdy są używane na tarasie lub balkonie.


Rojaplast Kominek LAKI
190 zł

Przenośny kominek o przestronnym wnętrzu dla różnorodnych potraw, od kiełbasek po warzywa, ale także dla kojącego ognia, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Rojaplast Klasyczny kominek LAKI jest podparty trzema nogami, które zapobiegają spalaniu trawy i powierzchni, gdy są używane na tarasie lub balkonie.


Rojaplast Wkład kominkowy SEMERU
191 zł

Przenośny kominek o przestronnym wnętrzu dla różnorodnych potraw, od kiełbasek po warzywa, ale także dla kojącego ognia, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Rojaplast Klasyczny kominek SEMERU jest podparty trzema nogami, które zapobiegają spalaniu trawy i powierzchni, gdy są używane na tarasie lub balkonie.