Clarins cień paleta oczu (4-palety kolorów powiek), 6,9 g
216 zł

cienie do powiek z miękkim, sypkim fakturze, który jest bardzo łatwy do zastosowania i umożliwiają długotrwały makijaż, zapalają się oczy. kombinacje kolorów są zaprojektowane tak, że mogą one być w miksie pięknych efektów kolorystycznych. .


Clarins Eyeartist (Eyes Palette) 7,6 g-15%
186 zł

158 zł

Promocja

Długotrwała formuła z wysokim stężeniem pigmentów, które zapewnią żywe kolory dla Twoich oczu. Doskonale podkreśla wygląd zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem i rozjaśnia Twój wygląd. .


Loreal Paris La Petite Palette Eyeshadow 5 x 0,8 g
40 zł

Paleta pięciu bogato pigmentowanych cieni do powiek w praktycznym opakowaniu. Możesz zastosować je pojedynczo lub warstwowo, aby stworzyć idealny makijaż. Odcienie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby kolory na każdej palecie tworzyły idealnie zrównoważoną kombinację. .


MAC (Pro Conceal and Correct Palette) twarz (Pro Conceal and Correct Palette) 6 g-7%
179 zł

166 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wypełnij swój kolor skóry tym podkładem, aby poprawić wygląd i kontury. Każdy zestaw oferuje sześć odcieńktóra może skutecznie ukryć problematyczne obszary, zjednoczyć się odcieńi podkreśl swoje funkcje. E jest idealnie dopasowane odcieńy może być używany osobno lub łączony.


Makeup Revolution 12 cień do powiek paleta Iconic Sny
24 zł

Spełnić swoje marzenie i zamyka swoją osobistą kolekcję Iconic Iconic Sny palety. Z palety uzyskać bardziej ekstrawaganckie zielone, brązowe i złote odcienie. Cult inspektor w przystępnej cenie dwunastu Super pigmentowych cieni do powiek kosztem swoich marzeń.


Makeup Revolution Charakterystycznym paleta cień do powiek 3
20 zł

Niech jego charakter, aby wyjść na powierzchnię i wypróbować nową paletę cieni do oczu. Palette oferuje 12 unikatowo dim odcieni, które dodają głębi swojej perspektywy. cienie matowe okazuje perłowy połysk i blask. Spróbuj dzisiaj cienie i ekspresja w społeczeństwie.


Makeup Revolution (Eyeshadow Palette Guest List) 24 x 1.1 g
50 zł

Life On The Dancefloor, oszałamiająca paleta, zawiera mieszaninę 24 wspaniałych cieni do powiek, które docenią zwłaszcza miłośnicy matowego, błyszczącego i ciepłego odcień . Idealny na wieczory taneczne na podłodze, a także do codziennego makijażu.


Makeup Revolution Paleta Powiek Iconic 2
25 zł

Musisz ziemistych cieni do powiek, ale nie są one na tyle tylko trzy odcienie w opakowaniu? Czujemy się tak samo jak ty. Dlatego masz wyjątkową okazję wypróbować nowy cień do oczu. Unikalne Paleta zawiera 12 cieni do oczu i dwustronny pędzel do maksymalnych wyników.


Makeup Revolution X Kisu (Eyeshadow and Highlighter X Kisu) 24 g
47 zł

Niezwykła paleta cieni do powiek została stworzona we współpracy z niemieckim youtuberem Kisu. Zawiera 16 unikalnych cieni do powiek, w tym dwa wspaniałe zakreślacze w lodowatym białym i jasnym brzoskwiniowym odcieniu. Są raczej dostrojone do czerwonawo brązowego i kremowego nago odcień.