Makeup Revolution Charakterystycznym paleta cień do powiek 3

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002584265

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution Charakterystycznym paleta cień do powiek 3

Niech jego charakter, aby wyjść na powierzchnię i wypróbować nową paletę cieni do oczu. Palette oferuje 12 unikatowo dim odcieni, które dodają głębi swojej perspektywy. cienie matowe okazuje perłowy połysk i blask. Spróbuj dzisiaj cienie i ekspresja w społeczeństwie. Pełny opis

20

20 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Niech jego charakter, aby wyjść na powierzchnię i wypróbować nową paletę cieni do oczu. Palette oferuje 12 unikatowo dim odcieni, które dodają głębi swojej perspektywy. cienie matowe okazuje perłowy połysk i blask. Spróbuj dzisiaj cienie i ekspresja w społeczeństwie. Panowie i panie głupi tylko pozazdrościć!

cechy:

  • odcienie nadają się do wszystkich odcieni skóry i każdego zdarzenia,
  • Paleta zawiera aplikator do cieni do powiek,
  • cienie do powiek są dobrze pigmentowane.
Jak korzystać:

Nałożyć na powiekach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%