Makeup Revolution Flawless Eyewash Flag 32 Flawless 4 20 g

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002563006
Makeup Revolution Flawless Eyewash Flag 32 Flawless 4 20 g

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution Flawless Eyewash Flag 32 Flawless 4 20 g

Flawless 4 Eye Makeup Revolution oferuje do 32 cieni do powiek w celu uzyskania matowych i migoczących efektów. Kolory mają intensywną pigmentację, długo trzymają i nie pękają. Baw się z różnymi kombinacjami lub wybierz tylko jedną odcień. Pełny opis

47

47 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Flawless 4 Eye Makeup Revolution oferuje do 32 cieni do powiek w celu uzyskania matowych i migoczących efektów. Kolory mają intensywną pigmentację, długo trzymają i nie pękają. Baw się z różnymi kombinacjami lub wybierz tylko jedną odcień . Nie będziesz wiedział z tą paletą, co to jest odcień do osiągnięcia wcześniej!

Funkcje:

  • 32 wysoce pigmentowane odcień ů,
  • dla matowego i błyszczącego efektu,
  • długotrwały.
Jak korzystać: Zastosuj cienie do powiek.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%