Makeup Revolution Ograniczona paleta cieni do powiek 18 Witamy w Pleasuredome

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002390016
Makeup Revolution Ograniczona paleta cieni do powiek 18 Witamy w Pleasuredome

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution Ograniczona paleta cieni do powiek 18 Witamy w Pleasuredome

Po raz pierwszy znajdzie połączenie matowych i błyszczących odcieni w jednej limitowanej edycji, która oferuje aż 18 intensywne odcienie. Wybierz z 12 i 6 połyskujące odcienie nieprzezroczyste. Proszę spojrzeć bez zarzutu ze względu na duże lustro, które jest częścią pakietu. Pełny opis

37

37 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Po raz pierwszy znajdzie połączenie matowych i błyszczących odcieni w jednej limitowanej edycji, która oferuje aż 18 intensywne odcienie. Wybierz z 12 i 6 połyskujące odcienie nieprzezroczyste. Proszę spojrzeć bez zarzutu ze względu na duże lustro, które jest częścią pakietu. Nie walczyć i dać w limitowanej edycji!

Jak korzystać:

Nałożyć na powiekach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%