Makeup Revolution Paleta 10 cieni Paryż KOCHAM kosmetyczne (Obsession Palety Paris) 17 g

Marka: Makeup Revolution Nr katalogowy: 100002390216

Sprzedaż partnerska

Makeup Revolution Paleta 10 cieni Paryż KOCHAM kosmetyczne (Obsession Palety Paris) 17 g

Paleta zawiera 10 odcieni różnych kolorów, matowego i połyskującego mix, który pasuje do siebie idealnie. Inspektorzy dla romantycznej duszy z odrobiną odważnych, dzięki tej palety można łatwo stworzyć elegancki i zmysłowy wygląd!. Pełny opis

33

33 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :19.11.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Paleta zawiera 10 odcieni różnych kolorów, matowego i połyskującego mix, który pasuje do siebie idealnie. Inspektorzy dla romantycznej duszy z odrobiną odważnych, dzięki tej palety można łatwo stworzyć elegancki i zmysłowy wygląd!

cechy:

  • Lustro jest częścią inspektora i aplikator
  • wysoka pigmentacja,
  • stosować również z nasadką
  • trwa przez cały dzień.
Jak korzystać:

Nałożyć na powiekach.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%