Yves Saint Laurent Paleta Couture 5 g (cień N°04 Saharienne)

Marka: Yves Saint Laurent Nr katalogowy: 100002397577

Sprzedaż partnerska

Yves Saint Laurent Paleta Couture 5 g (cień N°04 Saharienne)

Paleta cieni do powiek zawiera 5 idealnie dopasowanych cieni do powiek, aby nadać oczom idealny wygląd. Doskonale poprawia oczy i rozjaśnia je, lub nadaje im ciemne, eleganckie kolory. Przyjemna tekstura cienia do powiek Couture jest dobrze stosowana i ma bardzo długą wytrzymałość. Pełny opis

225

225 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Paleta cieni do powiek zawiera 5 idealnie dopasowanych cieni do powiek, aby nadać oczom idealny wygląd. Doskonale poprawia oczy i rozjaśnia je, lub nadaje im ciemne, eleganckie kolory. Przyjemna tekstura cienia do powiek Couture jest dobrze stosowana i ma bardzo długą wytrzymałość.

Funkcje:
  • daj jasnym lub tajemniczo uwodzicielskim spojrzeniom oczy,
  • podkreślić oczy,
  • tworzy idealny makijaż oczu,
  • dobrze stosowane,
  • długotrwała wytrzymałość,
  • nadaje się do makijażu dziennego i wieczorowego,
  • cienie są dobrze połączone ze sobą.
Jak korzystać:

Zastosuj do górnej pokrywy w razie potrzeby.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Odcień N°04 Saharienne