theBalm Paleta Powiek Nude gość

Marka: theBalm Nr katalogowy: 100002390629
theBalm Paleta Powiek Nude gość

Sprzedaż partnerska

theBalm Paleta Powiek Nude gość

Stworzyć idealny makijaż oczu dowolnej kombinacji potrójnego bielony cień do powiek lub dodać trochę wody i włączyć swoje ulubione odcienie eyeliner. Pełny opis

155

155 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Stworzyć idealny makijaż oczu dowolnej kombinacji potrójnego bielony cień do powiek lub dodać trochę wody i włączyć swoje ulubione odcienie eyeliner.

Stary nagie palety 12 „zawiera wypolerowany” cień do powiek, 4 i 8 dim cienie, cieni z połysku, które mogą być stosowane pojedynczo lub w połączeniu, a ułożone na dodaje intensywności. W zestawie znajduje się duże lustro i szczotkę do nakładania.

Jak korzystać:

Może być stosowany na sucho lub na mokro, aby uzyskać bardziej intensywny efekt.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%