MSR Kuchenka wielopaliwowa WhisperLite Internationale Combo
659 zł

549 zł

Uniwersalna kuchenka wielopaliwowa WhisperLite Internationale Combo została zaprojektowana przez MSR specjalnie pod kątem komfortu na campingu, czy podczas dłuższych wypraw turystycznych. Jest prosta w obsłudze, posiada antypoślizgowy wspornik oraz wysokiej jakości obudowę. Kuchenka jest wyposażona w system Shaker Jet, który ułatwia proces czyszczenia.


MSR Kuchenka polowa Whisperlite Universal Combo
799 zł
+ darmowa dostawa

MSR Whisperlite Universal Combo to uniwersalna kuchenka polowa, która niezawodnie sprawdzi się podczas każdego obozu i kempingu. Przystosowana zarówno do paliw płynnych, takich jak benzyna czy nafta, ale również i nakręcanych kartuszy gazowych. Pakiet zawiera wszystkie, niezbędne przyrządy, takie jak na przykład: pompka do paliw płynnych, zestaw do pielęgnacji kuchenki czy osłony przeciwwietrzne.


Coleman kuchenka turystyczna Unleaded Feather Stove
579 zł
+ darmowa dostawa

Kuchenka bezołowiowa Coleman Feather Stove znakomicie sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki zwartej konstrukcji jest bardzo stabilna, łatwa w użyciu i niezwykle trwała w eksploatacji. Model ten posiada zintegrowany zbiornik paliwa i możliwość kontroli płomienia. Igła do czyszczenia umożliwi zachowanie kuchenki w dobrej kondycji.


MSR Kuchenka paliwowa WhisperLite International V2 Stove
505 zł
499 zł

WhisperLite International V2 Stove to lekka i wydajna kuchenka paliwowa marki MSR. Kuchenka jesy niezwykle łatwa w czyszczeniu oraz efektywnie wykorzystuje paliwo (czas zagotowania 1 litra wody to ok. 3,5 min). W zestawie osłonki przeciwwietrzne, pokrowiec oraz zestaw serwisowo-naprawczy.


MSR Turystyczny palnik benzynowy XGK EX
859 zł

699 zł

Turystyczny palnik benzynowy MSR XGK EX świetnie sprawdzi się zarówno na tradycyjnych wycieczkach turystycznych jak i na wyprawach wysokogórskich, czy ekspedycjach. Palnik umożliwia zagotowanie 1 litra wody aż w 2,8 minuty. W zestawie znajdują się osłony przecwiwietrzne skutecznie chroniące przed podmuchami wiatru oraz zwiększające efektywność gotowania. Palnik pracuje na paliwach płynnych jak: benzyna, nafta, a nawet na bezołowiowym paliwie samochodowym.