MSR Kuchenka polowa Whisperlite Universal Combo
799 zł
+ darmowa dostawa

MSR Whisperlite Universal Combo to uniwersalna kuchenka polowa, która niezawodnie sprawdzi się podczas każdego obozu i kempingu. Przystosowana zarówno do paliw płynnych, takich jak benzyna czy nafta, ale również i nakręcanych kartuszy gazowych. Pakiet zawiera wszystkie, niezbędne przyrządy, takie jak na przykład: pompka do paliw płynnych, zestaw do pielęgnacji kuchenki czy osłony przeciwwietrzne.


Esbit Kuchenka kieszonkowa duża
79 zł

69 zł

Lekka, składana i łatwa w użytkowaniu kuchenka kieszonkowa Esbit na wkłady paliwowe wykonana ze stali ocynkowanej. W skład zestawu wchodzi 12 wkładów paliwowych.


Tatonka Alcohol Burner Set
285 zł

Mała srebrna kuchnia polowa składa się z kuchenki alkoholowej i naczyń. Tatonka Alcohol Burner Set zawiera kuchenkę, dwa rondelki i torbę. Zestaw ma wymiary 8,5 × 8,5 × 13 cm i waży 550 g. Dzięki temu przydatnemu zestawowi można cieszyć się dobrym obiadem nawet w środku lasu.


Tatonka Stand Alcohol Burner
58 zł

Stojak na palnik Tatonka Stand Alcohol Burner bez wątpienia przyda się podczas gotowania w terenie. Składa się z czterech części, które w szybki i łatwy sposób można złożyć w całość. Odpowiedni na nierówne powierzchnie. Dedykowany jest do palnika Tatonka Alcohol Burner.