W MALL.pl znajdziesz ponad 150 tysięcy produktów, w tym palniki specjalne. Zaopatrz się w akcesoria do uprawiania sportu lub biwakowania i skorzystaj ze wszystkich benefitów:

Pokaż więcej
  • Produkty z kategorii palniki specjalne dostarczymy w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Możesz odebrać je także samodzielnie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Chcesz od razu cieszyć się produktami z kategorii palniki specjalne? Skorzystaj z możliwości spłaty w ratach i nie nadwyrężaj domowego budżetu.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony ze swoich zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.

Zobacz najnowsze produkty z działu palniki specjalnelub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych towarów. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap promocji.

3 produkty
Tatonka Zestaw Burner Set
4x

Tatonka Zestaw Burner Set

139 zł

Tatonka Burner Set to wyjątkowy zestaw dedykowany dla wszystkich miłośników biwakowania. Składa się z kompaktowego palnika, regulatora płomienia, i stojaka z czterema nogami. Całość wykonana z wysokiej jakości, bezpiecznej dla żywności i łatwej w czyszczeniu stali nierdzewnej.

Dostarcza MALL
Tatonka Stand Alcohol Burner

Tatonka Stand Alcohol Burner

65 zł

Stojak na palnik Tatonka Stand Alcohol Burner bez wątpienia przyda się podczas gotowania w terenie. Składa się z czterech części, które w szybki i łatwy sposób można złożyć w całość. Odpowiedni na nierówne powierzchnie. Dedykowany jest do palnika Tatonka Alcohol Burner.

Dostarcza MALL
-20%
Tatonka regulator płomienia Flame Adjuster

Tatonka regulator płomienia Flame Adjuster

35 zł
28 zł
Wyprzedaż

Tatonka Flame Adjuster reguluje wysokość płomienia. Dedykowany jest do palnika Alcohol Burner marki Tatonka. Wykonany jest ze stali nierdzewnej 18/8.

Dostarcza MALL