Samsung pendrive USB 3.1 Flash Disk 64GB, FIT Plus (MUF-64AB/EU)

Marka: Samsung Nr katalogowy: 1251246

Samsung pendrive USB 3.1 Flash Disk 64GB, FIT Plus (MUF-64AB/EU)

USB 3.1 Flash Disk FIT Plus 64GB do komputerów PC, laptopów. Szybkość przesyłania do 200MB/s. Wymiary (mm): 23,6 × 18,8 × 7,3. Waga (g): 3,1 Pełny opis

85

85 zł z VAT + KGO

Nr katalogowy: 1251246

Pełny opis

Opis produktu

Kluczowe właściwości:

Więcej pamięci, mniejsze wymiary

Zapewni Ci o wiele więcej miejsca, ale sam zajmuje minimum. Po podłączeniu dysku flash FIT Plus do innego urządzenia uzyskasz natychmiast większą pamięć masową, które dzięki niewielkim rozmiarom może pozostać podłączone na długi czas. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do swoich plików w dowolnym miejscu i czasie. Obsługuje także USB 3.1, dzięki czemu można szybko i niezawodnie przesyłać pliki.

Niech zostanie podłączony

Uzyskaj dodatkowe miejsce do przechowywania, które zawsze będziesz miał do dyspozycji. Kompaktowy FIT Plus po podłączeniu do urządzenia nie zakłóca jego pracy, a jednocześnie zapewnia więcej przestrzeni na dane. Do laptopów, inteligentnych telewizorów i samochodów, dzięki jego konstrukcji możesz podłączyć go bez żadnych obaw.

Zawsze gotowy do transmisji

Nie musisz oszczędzać miejsca. I odwrotnie, oszczędzasz swój czas. Najnowszy standard interfejsu USB 3.1 zapewnia błyskawiczną szybkość odczytu, warianty 2 GB i 64 GB do 200 MB/s, 128 GB i 256 GB do 300 MB/s, więc nie będziesz opóźniony w przesyłaniu danych. Przykładowo wideo w jakości 4K UHD o wielkości 3 GB skopiujesz z dysku flash FIT Plus do komputera w ciągu zaledwie 10–15 sekund. Dzięki temu masz o wiele więcej filmów, gier i muzyki na wyciągnięcie ręki.

Pięciostopniowa ochrona

Twoje dane zawsze będą całkowicie bezpieczne – w dowolnym miejscu. Najwyższej klasy technologia i bogate doświadczenie w tworzeniu dysków flash firmy Samsung sprawiają, że FIT Plus jest niezwykle niezawodnym urządzeniem do przechowywania danych. Odporny na wodę, wstrząsy, ekstremalne temperatury, magnesy i promieniowanie rentgenowskie. …

Główna specyfikacja:

  • Pojemność [GB]: 64
  • Wymiary [mm]: 23,6 × 18,8 × 7,3
  • Waga [g]: 3,1

Przydatne linki:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Pojemność (gb) 64 GB
Interfejs USB 3.1
Kolor czarny
Kryształki Swarovski nie
Złącze micro USB nie