Infinity Line Giulietta S O B00 czarny SLIM - okucia do drzwi
229 zł

Okucia drzwiowe Giulietta S O B00 czarne SLIM z okrągłą rozetą to nowość na ten rok. Okrągłą rozeta na nietradycyjnym 5 mm doskonale komponuje się z prostym designem klamki. Dzięki temu ta aranżacja wnętrz pięknie się wyróżnia w każdym minimalistycznym domu.

Infinity Line Apollo 300 satyna - okucia do drzwi
131 zł

Jasne krawędzie i czysty design razem dopełniają eleganckie przejście między dwoma pokojami od Twoich drzwi. Srebrny kolor i satynowe wykończenie są bardzo przyjemne dla dłoni.

Infinity Line Apollo 700 chrom - okucia do drzwi
131 zł

Eleganckie klamki z linii Apollo dopełnią Twoje wspaniałe uczucie od pierwszego dotknięcia domu. Do wyboru są trzy kolory uchwytów, które idealnie komponują się z innymi dodatkami do wnętrz.

Infinity Line Apollo KAF 200 tytan FIT - okucia do drzwi
173 zł

Miłośnicy wszystkiego, co nowe, z pewnością docenią nietradycyjne zestawienie kolorów tytanowej klamki drzwiowej Apollo 200 FIT. Zwłaszcza jeśli chodzi o to pozornie zwyczajne wyposażenie wewnętrzne z kwadratową rozetą, którą zwężono do wariantu FIT do zaledwie 6 mm.

Infinity Line Apollo KAF B00 czarny FIT - okucia do drzwi
175 zł

Klamka drzwiowa Apollo w kolorze czarnym z kwadratową rozetą została teraz wprowadzona również we wzornictwie FIT. Ta klamka wewnętrzna ma rozetę o grubości 6 mm i gwarantuje upiększenie każdego wnętrza.

Infinity Line Apollo KAF M700 chrom mat FIT - okucia do drzwi
156 zł

Nowoczesne okucia do drzwi wewnętrznych z kwadratową rozetą – na rynku znajdziecie ich wiele. Jednak nie każda klamka jest wykonana we wzorze FIT ze zwężoną rozetą. Jest też seria Apollo FIT, a wraz z nią ten wspaniały designerski uchwyt w matowym chromie.

Infinity Line Bali S 700 chrom SLIM - okucia do drzwi
200 zł

Okucia do drzwi wewnętrznych Bali S 700 chrom SLIM z kwadratową rozetą idealnie pasują do każdych drzwi. Nowość z serii SLIM wyróżnia się niesamowicie cienką rozetą – zaledwie 5 mm. Krótko mówiąc, nowoczesna klamka, która jest tak cienka, a jednocześnie nie można jej przeoczyć.

Infinity Line Bali S B00 czarny SLIM - okucia do drzwi
249 zł

Czarna klamka Bali S B00 SLIM z kwadratową rozetą idealnie pasuje do każdych drzwi. Nowość z serii SLIM wyróżnia się niesamowicie cienką rozetą – zaledwie 5 mm. Krótko mówiąc, nowoczesne okucia drzwiowe, które są tak cienkie, a jednocześnie nie można ich przeoczyć.

Infinity Line Carlo KCL B00 czarny - okucia do drzwi
98 zł

Na pierwszy rzut oka zwykła klamka, z drugiej ale nowoczesny mebel z ciekawie zakrzywionym uchwytem. Carlo to kwadratowe okucie rozety, które pięknie wyróżnia się nawet na starszych drzwiach.

Infinity Line Concept 700 chrom/dąb - okucia do drzwi
126 zł

Łał. Więc to nie jest tradycja, ale prawdziwy styl! Uchwyty Concept są wyjątkowe dzięki połączeniu dwóch pozornie różnych materiałów. Dąb w kolorze chromu będzie świetnie wyglądał na Twoich drzwiach.

Infinity Line Dalia satyna/chrom - okucia do drzwi
56 zł

Dyskretna klamka szczytowa Dalia podkreśli Twój minimalistyczny styl przy zachowaniu klasycznej dużej etykiety. Rękojeść jest lekka, piękna i mieści się nawet w najmniejszej dłoni.

Infinity Line Delta S 700 chrom SLIM - okucia do drzwi
232 zł

Okucie drzwiowe Delta S 700 chrom SLIM z kwadratową rozetą urzeknie każdą wizytę. Dzięki nietypowemu kształtowi i niezwykle cienkiej rozecie, która mierzy zaledwie 5 mm, czyni wszystkie rodzaje drzwi wyjątkowymi.

Infinity Line Diamond KDF B00 czarny FIT - okucia do drzwi
200 zł

Nie każdy ma na drzwiach diamenty. Ale możesz je mieć również z klamką Diamond B00 w kolorze czarnym FIT. Dodatkowo oprawa wewnętrzna z rozetą kwadratową z serii FIT to niekonwencjonalny element z rozetą o grubości zaledwie 6 mm.