JATA patelnia SF320, 20 cm
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia JATA 20 cm to nowoczesna patelnia z powierzchnią GRANIT z odlewanego aluminium. Patelnia jest wyposażona w wskaźnik temperatury. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji.


JATA patelnia SF324, 24 cm
105 zł

87 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia JATA 24 cm to nowoczesna patelnia z powierzchnią GRANIT z odlewanego aluminium. Patelnia jest wyposażona w wskaźnik temperatury. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji.


JATA patelnia SF326, 26 cm
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia JATA 26 cm to nowoczesna patelnia z powierzchnią GRANIT z odlewanego aluminium. Patelnia jest wyposażona w wskaźnik temperatury. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji.


JATA patelnia SF328, 28 cm
129 zł

109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia JATA 28 cm to nowoczesna patelnia z powierzchnią GRANIT z odlewanego aluminium. Patelnia jest wyposażona w wskaźnik temperatury. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji.


JATA patelnia SF330, 30 cm
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia JATA 30 cm to nowoczesna patelnia z powierzchnią GRANIT z odlewanego aluminium. Patelnia jest wyposażona w wskaźnik temperatury. Nadaje się do wszystkich typów płyt grzewczych, w tym do indukcji.