Tefal patelnia 28 cm Exception C6330602-14%
109 zł 93 zł

Wyprzedaż

Patelnia Exception od marki Tefal zapewni doskonałe wyniki gotowania. Posiada solidną powierzchnię nieprzywierającą, na której można używać nieostrych, metalowych akcesoriów kuchennych bez ryzyka zarysowania patelni. Może być używana do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt oraz myta w zmywarce.

Orion zestaw patelni GRANDE COMBI 2 + odłączany uchwyt
185 zł 160 zł

Zestaw patelni z odłączanym uchwytem GRANDE COMBI od marki Orion umożliwia zdrowe, beztłuszczowe przygotowanie żywności dzięki specjalnej powłoce antyadhezyjnej. Użyjesz ich do smażenia, gotowania, duszenia, a nawet pieczenia w piekarniku. Patelnie są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami płyt, w tym indukcją.

Tefal Patelnia TalentPro 28 cm C6210652
146 zł

Patelnia Tefal TalentPro C6210652 o średnicy 28 cm wyróżnia się odporną powłoką Titanium Excellence®. Wyjątkowo mocne dno indukcyjne ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła, co pozwala na równomierne smażenie.

BergHOFF patelnia 24 cm Collect&Cook, antracyt-15%
80 zł 68 zł

Wyprzedaż

Wysokiej jakości patelnia nieprzywierająca z wyjmowaną rączką i średnicą 24 cm. Wielowarstwowe dno patelni BergHOFF minimalizuje użycie oleju, a nieprzywierająca powłoka z odlewanego aluminium oszczędza nie tylko energię, ale także składniki odżywcze w przygotowanym posiłku. Patelnia nadaje się do wszystkich rodzajów źródeł ciepła, rrównież indukcji.

Woll Patelnia indukcyjna Induction Line 24cm
338 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia do kuchenki indukcyjnej 24 cm marki Woll, posiada niezwykle wytrzymałą, nieprzywierającą powłokę, która jest zastosowana w czterech warstwach. Ergonomiczny, zdejmowany uchwyt, pozwala na łatwą konserwację, a aluminiowy korpus zapewnia równomierną dystrybucję ciepła.

Tefal patelnia 28 cm Titanium Fusion G1240602
199 zł

Uniwersalna patelnia Titanium Fusion od marki Tefal posiada opatentowane wykończenie powierzchni Hard-Fusion i konstrukcję, wzmocnioną cząstkami tytanu. Technologia Thermo-Spot określa, kiedy naczynie jest gotowe do pracy. Wyprodukowano we Francji. Patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym indukcją. Można myć je w zmywarce.

Tefal zestaw patelni INGENIO ELEGANCE 24 cm, 28 cm, 3 elementy
197 zł

Zestaw patelni INGENIO ELEGANCE marki Tefal zawiera 2 patelnie o średnicy wynoszącej odpowiednio 24 i 28 centymetrów oraz zdejmowany uchwyt. Naczynia posiadają powierzchnię nieprzywierającą Titanium Force, która wytrzyma 2 razy dłużej. To praktyczny zestaw, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Można myć go w zmywarce i nadaje się do używania w piekarniku.

Tefal zestaw patelni INGENIO ELEGANCE 22 cm, 26 cm, 3 elementy
186 zł 157 zł

Zestaw patelni INGENIO ELEGANCE marki Tefal zawiera 2 patelnie o średnicy wynoszącej odpowiednio 22 i 26 centymetrów oraz zdejmowany uchwyt. Naczynia posiadają powierzchnię nieprzywierającą Titanium Force, która wytrzyma 2 razy dłużej. To praktyczny zestaw, który doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Można myć go w zmywarce i nadaje się do używania w piekarniku.

Ballarini Patelnia Portofino 28 cm
289 zł

Patelnia Portofino 28 cm Ballarini o średnicy 28 cm sprawi, że staniesz się szefem w swojej kuchni. Powłoka wzbogacona o cząsteczki mineralne pomoże uniknąć przypalenia potraw oraz zapewni łatwość czyszczenia. Produkt ucieszy też miłośników zdrowego gotowania, ponieważ bez problemów można dzięki niemu przygotować dania bez użycia masła lub oleju. Daj się oczarować włoskiemu stylowi i jakości.

Tefal patelnia Duetto+ 24 cm G7180434
120 zł 79 zł

Patelnia Duetto+ od marki Tefal oszczędza czas spędzany w kuchni. Dzięki wskaźnikowi temperatury Thermo-Spot, zapewnia doskonały smak i kolor gotowanych potraw. Nie pozwoli przypalić się jedzeniu dzięki nieprzywierającej powierzchni, co ułatwia także mycie jej w zmywarce.
Patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym z indukcyjnymi. Może być również używana do pieczenia w piekarniku.

Tefal patelnia Duetto+ 28 cm G7180634
155 zł 99 zł

Patelnia Duetto+ od marki Tefal oszczędza czas spędzany w kuchni. Dzięki wskaźnikowi temperatury Thermo-Spot, zapewnia doskonały smak i kolor gotowanych potraw. Nie pozwoli przypalić się jedzeniu dzięki nieprzywierającej powierzchni, co ułatwia także mycie jej w zmywarce.
Patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym z indukcyjnymi. Może być również używana do pieczenia w piekarniku.

Banquet patelnia Paella 32 × 4,5 cm
102 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia Banquet Paellapowierzchnią nieprzywierającą ALIVIA ,jest doskonałym asystentem w każdej kuchni. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, włączając kuchenki indukcyjne. Wisienką na torcie jest możliwość wypieku potrawy na patelni w piekarniku.

Tefal patelnia 21 cm Exception C6330402-15%
88 zł 74 zł

Wyprzedaż

Patelnia Exception od marki Tefal zapewni doskonałe wyniki gotowania. Posiada solidną powierzchnię nieprzywierającą, na której można używać nieostrych, metalowych akcesoriów kuchennych bez ryzyka zarysowania patelni. Może być używana do wszystkich rodzajów kuchenek i płyt oraz myta w zmywarce.

Tefal patelnia INGENIO ELEGANCE 24 cm
75 zł 59 zł

Patelnia INGENIO ELEGANCE marki Tefal o średnicy wynoszącej 24 centymetry. Posiada nieprzywierającą powłokę Titanium Force, która wytrzymuje do 2 razy dłużej. Została wyposażona we wskaźnik temperatury Thermo-Spot. Może być używana do przygotowywania potraw w piekarniku. Może być myta w zmywarce.

Tefal patelnia INGENIO ELEGANCE 28 cm
94 zł 67 zł

Patelnia INGENIO ELEGANCE marki Tefal o średnicy wynoszącej 28 centymetrów. Posiada nieprzywierającą powłokę Titanium Force, która wytrzymuje do 2 razy dłużej. Została wyposażona we wskaźnik temperatury Thermo-Spot. Może być używana do przygotowywania potraw w piekarniku. Może być myta w zmywarce.

Tefal Patelnia Trattoria 20 cm G6050214
119 zł 111 zł

Klasyczna patelnia z niekonwencjonalną powierzchnią Titanium Extra do nieprzylegających produktów spożywczych. W środku patelni o średnicy 20 cm można znaleźć oznaczenie temperatury Thermo-Spot, które wskazuje optymalną temperaturę gotowania. Można umieścić w piekarniku w ograniczonej temperaturze 175 °C. Tefal Patelnia wok 20cm Trattoria G6050214 jest również przeznaczona do kuchenek indukcyjnych.

Tefal patelnia Duetto+ 30 cm
172 zł 110 zł

Patelnia Duetto+ od marki Tefal oszczędza czas w kuchni. Dzięki wskaźnikowi temperatury Thermo-Spot, zapewnia doskonałe gotowanie, smak i kolor potraw, które mają być ugotowane. Nie pozwoli przypalić potrawy na nieprzywierającej powierzchni, co ułatwia czyszczenie w zmywarce.
Patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami płyt grzewczych, w tym z indukcyjnymi. Może być również używana do pieczenia w piekarniku.

Tefal Patelnia Trattoria 28 cm G6050614
169 zł 129 zł

Klasyczna patelnia z niekonwencjonalną powierzchnią Titanium Extra do nieprzylegających produktów spożywczych. W środku patelni o średnicy 28 cm można znaleźć oznaczenie temperatury Thermo-Spot, które wskazuje optymalną temperaturę gotowania. Można umieścić w piekarniku w ograniczonej temperaturze 175 °C. Tefal Patelnia wok 28cm Trattoria G6050614 jest również przeznaczona do kuchenek indukcyjnych.

Tefal patelnia INGENIO EXPERTISE, 28 cm
160 zł 108 zł

Patelnia o średnicy 28 cmnieprzywierającą powierzchnią Titanium Excellence, o trzykrotnie większej wytrzymałości. Patelnia jest wyposażona we wskaźnik temperatury Thermo-Spot, nadaje się do użytku w piekarnikach i można ją myć w zmywarce.

Tescoma Patelnia i-PREMIUM, 26 cm (602026)
149 zł

Masywna, odlewana patelnia z dnem indukcyjnym ze stali nierdzewnej, i pierwszorzędną powłoką antyadhezyjną Teflon Classic™ uniemożliwiającą przywieranie potraw. Z eleganckim, ergonomicznym uchwytem z wytrzymałego tworzywa i stali nierdzewnej, nie parzącym w dłonie. Przeznaczona dla wszystkich typów kuchenek – gazowych, elektrycznych, z płytą ceramiczną, indukcyjnych i halogenowych. Można myć w zmywarce.

Tefal patelnia uniwersalna Elegance, 30 cm
116 zł

Patelnia uniwersalna Tefal Elegance o średnicy 30 cm z nieprzywierającą wewnętrzną powierzchnią Titanium Force, to niezbędna pomoc kuchenna. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek za wyjątkiem indukcji, nadaje się także do stosowania w piekarniku.

Tefal patelnia INGENIO AUTHENTIC 28 cm
135 zł 104 zł

Patelnia INGENIO AUTHENTIC marki Tefal o średnicy wynoszącej 28 centymetrównieprzywierajacą powierzchnią Titanium Mineralia, która zapewnia do 2 razy dłuższą żywotność. Została wyposażona w czujnik temperatury Thermo-Spot. Nadaje się do używania w piekarniku. Może być myta w zmywarce.

Ballarini Patelnia Cortina Granitum 24 cm
119 zł

Patelnia Cortina Granitum 24 cm Ballarini o średnicy 24 cm ucieszy wszystkich miłośników gotowania. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to produkt nowatorski. Charakteryzuje go wytrzymałość oraz funkcjonalność. Odpowiedni rozkład ciepła zapewnia powierzchnia, która jest ponadto odporna na uszkodzenia. Natomiast ciekawy design sprawi, że gotowanie na tej patelni będzie zawsze czymś wyjątkowym.

Tefal Patelnia Intuition 28 cm A7030684
108 zł

Patelnia Tefal Intuition o średnicy 28cm z pewnością znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Wykonana ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła oraz elegancki wygląd. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły powłoka Titanium gwarantuje maksymalną trwałość i odpornośc na zarysowania oraz pełne bezpieczeństwo przy używaniu metalowych akcesoriów

Tefal patelnia INGENIO AUTHENTIC 24 cm
99 zł 79 zł

Patelnia INGENIO AUTHENTIC marki Tefal o średnicy wynoszącej 24 centymetrynieprzywierajacą powierzchnią Titanium Mineralia, która zapewnia do 2 razy dłuższą żywotność. Została wyposażona w czujnik temperatury Thermo-Spot. Nadaje się do używania w piekarniku. Może być myta w zmywarce.

Tefal Patelnia TalentPro 26 cm C6210552
129 zł

Patelnia Tefal TalentPro C6210752 o średnicy 26 cm wyróżnia się odporną powłoką Titanium Excellence®. Wyjątkowo mocne dno indukcyjne ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła, co pozwala na równomierne smażenie.

Tefal Patelnia TalentPro 21 cm C6210252
105 zł 101 zł

Patelnia Tefal TalentPro C6210252 o średnicy 21 cm wyróżnia się odporną powłoką Titanium Excellence®. Wyjątkowo mocne dno indukcyjne ze stali nierdzewnej zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła, co pozwala na równomierne smażenie.

Orion patelnia żeliwna, 30 cm
100 zł 87 zł

Dzięki żeliwnej patelni marki Orion uzyskasz wspaniały smak różnych rodzajów mięsa, warzyw i ziemniaków. Możesz podawać gotowe posiłki bezpośrednio na patelni, aby zapewnić wyjątkowy efekt. Patelnia ma szerokie zastosowanie, potrawy można przygotowywać w piekarniku, na kuchence, w tym indukcji, oraz bezpośrednio na ogniu.

Tefal patelnia Invissia 26 cm
75 zł 59 zł

Zewnętrzna powierzchnia patelni jest czarna i posiada nieprzywierające dno Durabase. Patelnia z nieprzywierającym dnem od firmy Tefal wykonana jest w duchu serii Invissia. Naczynie nadaje się do kuchenek gazowych, elektrycznych i szklano-ceramicznych.

Tefal Patelnia Expertise 28 cm C6200652
154 zł

Patelnia Tefal C6200652 o średnicy 28 cm pochodząca z nowej serii Expertise. Ma wewnętrzną powierzchnię tytanową Excellence®, której nie straszne są nawet metalowe przybory do smażenia. Patelni można używać w piecu w temperaturze do 175 ° C.

Tefal patelnia INGENIO EXPERTISE, 26 cm
100 zł 98 zł

Patelnia o średnicy 26 cmnieprzywierającą powierzchnią Titanium Excellence, o trzykrotnie większej wytrzymałości. Patelnia jest wyposażona we wskaźnik temperatury Thermo-Spot, nadaje się do użytku w piekarnikach i można ją myć w zmywarce.

Tefal Patelnia Character 30 cm C6820752
138 zł

Patelnia Tefal Character C6820752 30 cm odporna na uszkodzenia. Wewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca TITANIUM PRO® zapewnia równomierne smażenie potraw. Posiada dużą, wygodną rączkę. Nadaje się do użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek.

Tefal patelnia 30 cm Titanium Fusion G1240702
207 zł 155 zł

Patelnia 30 cm Titanium Fusion G1240702 marki Tefal posiada nieprzywierającą powierzchnię Titanium Excellence. Patelnia ma specjalne wykończenie powierzchni Hard-Fusion i poręczne dno indukcyjne, które zapewnia równomierny rozkład ciepła w całej patelni.

Tefal patelnia Authentic 28cm C6340602
109 zł

Patelnia Tefal Authentic o średnicy 28 cm to połączenie trwałej powierzchni i miękkiego uchwytu, które gwarantuje bezpieczne i wygodne gotowanie. Nowoczesna technologia wykorzystana na powierzchni patelni zapewnia wyjątkowo długą żywotność i odporność na wszelkiego rodzaju zużycie.

Tefal patelnia Authentic 30cm C6340702
188 zł 129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Patelnia Tefal Authentic o średnicy 30 cm to połączenie trwałej powierzchni i miękkiego uchwytu, które gwarantuje bezpieczne i wygodne gotowanie. Nowoczesna technologia wykorzystana na powierzchni patelni zapewnia wyjątkowo długą żywotność i odporność na wszelkiego rodzaju zużycie.

Tefal Patelnia Character 28 cm C6820652
123 zł

Patelnia Tefal Character C6820652 28 cm odporna na uszkodzenia. Wewnętrzna powierzchnia nieprzywierająca TITANIUM PRO® zapewnia równomierne smażenie potraw. Posiada dużą, wygodną rączkę. Nadaje się do użytkowania na wszystkich rodzajach kuchenek.

Banquet patelnia Premium 24 cm, brązowa
54 zł

Funkcjonalna patelnia marki Banquet to powierzchnia o średnicy 24 cm, która jest odpowiednia dla wszystkich typów kuchenek, również indukcyjnej. Powłoka antyadhezyjna wzmocniona o cząsteczki tytanu gwarantuje niezwykłą trwałość i odporność na zarysowania patelni. Posiada ergonomiczny uchwyt SoftTouch, który pozwala na wygodne użytkowanie.

Tefal patelnia INGENIO ELEGANCE 26 cm
85 zł 67 zł

Patelnia INGENIO ELEGANCE marki Tefal o średnicy wynoszącej 26 centymetrów. Posiada nieprzywierającą powłokę Titanium Force, która wytrzymuje do 2 razy dłużej. Została wyposażona we wskaźnik temperatury Thermo-Spot. Może być używana do przygotowywania potraw w piekarniku. Może być myta w zmywarce.

Tefal Patelnia Duetto 24 cm A7040484
94 zł 80 zł

Patelnia Tefal Duetto A7040484 o średnicy 24 cm. Wyróżnia się trójwarstwowym dnem indukcyjnym o grubości 3,2 mm i solidnym uchwytem z nitowanej stali nierdzewnej. Można używać z nią metalowych sztućców bez obawy o porysowanie.

Tefal patelnia Resist 24 cm
116 zł 81 zł

Patelnia o średnicy 24 cm z nieprzywierającą powłoką Titanium Pro. Tefal Resist ma zewnętrzną warstwę FlameProtect i technologię UltraProtect, aby zapobiec zarysowaniom i plamom. Kompatybilność ze wszystkimi źródłami ciepła

Tefal patelnia Invissia, 20 cm
48 zł

Praktyczna patelnia Invissia marki Tefal jest przystosowana do wszystkich typów kuchenek oprócz indukcyjnej. Posiada zaawansowaną funkcję Thermo-Spot, dzięki której gotowanie i smażenie jest jeszcze łatwiejsze. Patelnia Invissia sama informuje o osiągnięciu idealnej temperatury. Specjalna powłoka PowerGlide® to pewność długotrwałej odporności i gładkości powierzchni.

Lamart patelnia LT1120 20 cm
39 zł

Patelnia LT1120 marki Lamart posiada powłokę nieprzywierającą, by umożliwić zdrowe gotowanie na minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo zapewnia szybkierównomierne gotowanie w oparciu o znakomity transfer ciepła. Odpowiednia do wszystkich typów kuchenek, w tym płyty indukcyjnej. Może być myta w zmywarce.

Tefal zestaw patelni INGENIO AUTHENTIC 22 cm, 26 cm, 3 elementy
280 zł 229 zł

Zestaw patelni INGENIO AUTHENTIC marki Tefal zawiera 2 patelnie o średnicy 22 oraz 26 centymetrów, jak również zdejmowany uchwyt. Nadaje się do używania na wszystkich rodzajach kuchenek, a dzięki powłoce nieprzywierającej Titanium Mineralia wytrzymuje do 2 razy dłużej.

Tefal patelnia 26 cm Titanium Fusion G1240502
155 zł 140 zł

Uniwersalna patelnia Titanium Fusion od marki Tefal posiada opatentowane wykończenie powierzchni Hard-Fusion i konstrukcję, wzmocnioną cząstkami tytanu. Technologia Thermo-Spot określa, kiedy naczynie jest gotowe do pracy. Wyprodukowano we Francji. Patelnia jest kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek, w tym indukcją. Można myć je w zmywarce.

Tefal patelnia uniwersalna Elegance, 28 cm
98 zł

Patelnia uniwersalna Tefal Elegance o średnicy 28 cm z nieprzywierającą wewnętrzną powierzchnią Titanium Force, to niezbędna pomoc kuchenna. Kompatybilna ze wszystkimi rodzajami kuchenek za wyjątkiem indukcji, nadaje się także do stosowania w piekarniku.

Tescoma głęboka patelnia GrandCHEF, 28 cm, 2 uchwyty (606858)-19%
135 zł 109 zł

Wyprzedaż

Głęboka patelnia GrandCHEF marki Tescoma sprawi, że codzienne przygotowywanie posiłków stanie się łatwe i przyjemne. Posiada dno indukcyjne oraz nitowane uchwyty, które nie nagrzewają się do temperatury grożącej poparzeniem. Wszystkie elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek oraz do piekarnika. Trwała powłoka antyadhezyjna zapobiega przypalaniu się żywności. Można myć ją w zmywarce.

Tefal Patelnia Expertise 30 cm C6200752
169 zł

Patelnia Tefal C6200752 o średnicy 30 cm pochodząca z nowej serii Expertise. Ma wewnętrzną powierzchnię tytanową Excellence®, której nie straszne są nawet metalowe przybory do smażenia. Patelni można używać w piecu w temperaturze do 175 ° C.