Davidoff Cool Water Woman - deodorant ve spreji 100 ml

Marka: Davidoff Nr katalogowy: 100002349068
Davidoff Cool Water Woman - deodorant ve spreji 100 ml

Sprzedaż partnerska

Davidoff Cool Water Woman - deodorant ve spreji 100 ml

Chłodny Woman Woda jest inspirowana przez najpiękniejszych zjawisk Water World: błyszczących jezior na hawajskiej wyspie Kauai, jasne górskie jeziora w Alpach Bawarskich, wytryskuje pary wodnej północnej Szkocji, lazurowe morze Południowego Pacyfiku. Pełny opis

49.7

49,70 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 24.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 24.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Chłodny Woman Woda jest inspirowana przez najpiękniejszych zjawisk Water World: błyszczących jezior na hawajskiej wyspie Kauai, jasne górskie jeziora w Alpach Bawarskich, wytryskuje pary wodnej północnej Szkocji, lazurowe morze Południowego Pacyfiku. Davidoff Cool Water Woman doskonały smak przywołuje ciepłe wieczór spędzony z tymi czystej wody.

O tym zapachem więcej powiemy nasz magazyn .


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca świeży