B.U. Golden Kiss - dezodorant w sprayu 150 ml

Marka: B.U. Nr katalogowy: 100002415001
B.U. Golden Kiss - dezodorant w sprayu 150 ml

Sprzedaż partnerska

B.U. Golden Kiss - dezodorant w sprayu 150 ml

Złoty Kiss od marki BU jest romantyczny, kwiatowy zapach-owocowy, który jest idealny dla dziewczyn, które nie boją się pokazać jej, a ja zawsze są sami. Ta oryginalna mieszanka zapach składa się z gruszki, jabłka i bergamotki. Pełny opis

11

11 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Złoty Kiss od marki BU jest romantyczny, kwiatowy zapach-owocowy, który jest idealny dla dziewczyn, które nie boją się pokazać jej, a ja zawsze są sami. Ta oryginalna mieszanka zapach składa się z gruszki, jabłka i bergamotki. zapachy ciała są płatki jaśminu, liści i fiołki delikatnie dojrzałe śliwki. Zmysłowe kropki przedstawiają ulotne buzi wanilii, piżmo i drzewa sandałowego. W skrócie, zapach złota!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy