Pasja Struck - rozjaśnianie Toning Lotion 150 ml

Marka: Nr katalogowy: 100002339557
 Pasja Struck - rozjaśnianie Toning Lotion 150 ml

Sprzedaż partnerska

Pasja Struck - rozjaśnianie Toning Lotion 150 ml

Przyjemny i uwodzicielski zapach dla kobiet z Victoria Secret. Welon ciało otacza Cię i sprawi, że będziesz się dobrze bawić na co dzień. Zapach został uruchomiony w 2010 roku. . Pełny opis

15

15 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Przyjemny i uwodzicielski zapach dla kobiet z Victoria Secret. Welon ciało otacza Cię i sprawi, że będziesz się dobrze bawić na co dzień.

Zapach został uruchomiony w 2010 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj mleczko do ciała
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca słodki