Replay Replay Jeans Original For Her - woda toaletowa 40 ml

Marka: Replay Nr katalogowy: 100002337558
Replay Replay Jeans Original For Her - woda toaletowa 40 ml

Sprzedaż partnerska

Replay Replay Jeans Original For Her - woda toaletowa 40 ml

Powtórka pokazuje, w lipcu 2012 roku na rynek damskiej zapachowych Jeans Original dla niej. To kolejny kwiatowo-owocowy zapach z marką, która przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które chodzą z modnym, eleganckim, kochają modę i odpocząć po pracy. Pełny opis

73.2

73,20 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 20.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 20.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Powtórka pokazuje, w lipcu 2012 roku na rynek damskiej zapachowych Jeans Original dla niej. To kolejny kwiatowo-owocowy zapach z marką, która przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które chodzą z modnym, eleganckim, kochają modę i odpocząć po pracy. Przedstawia nam uwalniania Woda toaletowa – spróbować i nie będzie chciał innego!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 40 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy