Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 100 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002338003
Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.08.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 100 ml


Perfumy od Armaniego przechwytuje kobieta otwarty, mówiąc tak do życia, miłości, siły, sny, i samą wolność, jak i głównego przedstawiciela tego unikalnego zapachu, Cate Blanchett. Pełny opis

333.3

333,30 zł z VAT 353,30 zł, oszczędzasz 20 zł (5 %)
W magazynie – możesz mieć 19.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 19.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu


Perfumy od Armaniego przechwytuje kobieta otwarty, mówiąc tak do życia, miłości, siły, sny, i samą wolność, jak i głównego przedstawiciela tego unikalnego zapachu, Cate Blanchett. „SI to mój hołd dla nowoczesnej kobiecości, nieodpartą mieszankę uroku, siły i niezależności duszy”, mówi zapach Giorgio Armaniego. Dyrektor Anne Fontaine, który przejął kierowanie kampanii perfum powiedział: „Kiedy Citi, uderza mnie jako obecność, osobowość, która uwalnia się i przylegają do skóry Jest to bardzo zmysłowy.”.

Został on uruchomiony w 2013 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca drzewny