Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 30 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002338001
Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 30 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.01.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Giorgio Armani Sì - woda perfumowana 30 ml

Perfumy od Armaniego przechwytuje kobieta otwarty, mówiąc tak do życia, miłości, siły, sny, i samą wolność, jak i głównego przedstawiciela tego unikalnego zapachu, Cate Blanchett. Pełny opis

178

178 zł z VAT 198 zł, oszczędzasz 20 zł (10 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Perfumy od Armaniego przechwytuje kobieta otwarty, mówiąc tak do życia, miłości, siły, sny, i samą wolność, jak i głównego przedstawiciela tego unikalnego zapachu, Cate Blanchett. „SI to mój hołd dla nowoczesnej kobiecości, nieodpartą mieszankę uroku, siły i niezależności duszy”, mówi zapach Giorgio Armaniego. Dyrektor Anne Fontaine, który przejął kierowanie kampanii perfum powiedział: „Kiedy Citi, uderza mnie jako obecność, osobowość, która uwalnia się i przylegają do skóry Jest to bardzo zmysłowy.”.

Został on uruchomiony w 2013 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca drzewny