Beyoncé Shimmering Heat - woda perfumowana 100 ml

Marka: Beyoncé Nr katalogowy: 100002340069
Beyoncé Shimmering Heat - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Beyoncé Shimmering Heat - woda perfumowana 100 ml

Mieniące ciepło jest zapach Beyonvé, który został zainspirowany przez pierwszych chwil I etapie, kiedy jej reflektory świeci i ona ma na sobie strój Cekin. Ten zapach ma wywołać magiczną atmosferę. Zanurz się notatki szyprowo-kwiatowy. Zapach składa się z różowego pieprzu, frezji i zielonych nut. Pełny opis

51

51 zł z VAT 67 zł, oszczędzasz 16 zł (23 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Mieniące ciepło jest zapach Beyonvé, który został zainspirowany przez pierwszych chwil I etapie, kiedy jej reflektory świeci i ona ma na sobie strój Cekin. Ten zapach ma wywołać magiczną atmosferę. Zanurz się notatki szyprowo-kwiatowy.

Zapach składa się z różowego pieprzu, frezji i zielonych nut. Sednem jest orchidea, jaśmin, róża i konwalia. Podstawa jest mech dębowy, paczuli, piżmo i wanilii. Butelka jest niebieski jak niebo latem.

Navona perfumy wydany w 2017 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca zielony