Candy Crush Sweet! - woda perfumowana 75 ml

Marka: Candy Crush Nr katalogowy: 100002339087

Sprzedaż partnerska

Candy Crush Sweet! - woda perfumowana 75 ml

Podziwiać piękne chwile pełne wielkich oczekiwań. Romantyczne połączenia róży i wanilii zmysłowy zapach przynosi miłości i zakochanych spotkania, które nigdy nie było tak słodko. Pełny opis

116.2

116,20 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 25.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 25.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Podziwiać piękne chwile pełne wielkich oczekiwań. Romantyczne połączenia róży i wanilii zmysłowy zapach przynosi miłości i zakochanych spotkania, które nigdy nie było tak słodko. Odkryj zapach pierwszych pocałunkach i niezapomnianych chwil kiedykolwiek pływających metr nad ziemią!

Cukierek Crush Słodki zapach jest specjalnie zaprojektowany dla wszystkich fanów popularnej gry mobilnej Cukierek Crush Saga, i nie tylko dla nich! Ukrywanie w Flakony z kapelusza w kształcie lizaki cukierki grze Crush. Część flakonu jest też wisiorek Cukierek Crush z czerwonego błyszczącego kryształu, który można zawiesić na kluczowej potrzebie!

Wszystko to zapakowane w pudełku luksusowych, która ukrywa niespodziankę! Po otwarciu pudełka wita znajomy szum Crush gry Candy!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy