Shiseido Zen - woda perfumowana 100 ml

Marka: Shiseido Nr katalogowy: 100002337068
Shiseido Zen - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerska

Shiseido Zen - woda perfumowana 100 ml

Shiseido Zen ispirací swoje najgłębsze poczucie harmonii, obietnica miękkiej i gładkiej skóry. Ten elegancki zapach zapewnia długotrwałą ducha duchowe objawienie wschód do przyszłych pokoleń. Pełny opis

220.9

220,90 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 20.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 20.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Shiseido Zen ispirací swoje najgłębsze poczucie harmonii, obietnica miękkiej i gładkiej skóry. Ten elegancki zapach zapewnia długotrwałą ducha duchowe objawienie wschód do przyszłych pokoleń. Na początku zapach jest połączeniem grejpfruta, bergamotki, pomarańczy, ananasa i róża serce jest bardzo kwiatowy i baza łączy nutami drzewnymi paczuli, kadzidło, bursztynu, wanilii i piżma.

Został on uruchomiony w 2007 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum Damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny