Tous Kids Boy - EDT
109 zł

Nowość

Tous Kids Boy to aromatyczno-owocowy zapach dla chłopców. Na początku poczujesz olej z gorzkiej pomarańczy, mandarynki i kwiatów koniczyny. W twoim sercu znajdziesz karmelowe jabłko, wodę i trawę. Kompozycję zamyka lukrecja i piżmo. Uruchomiony w 2012 roku.


EP LINE Minionki (Minions) - woda toaletowa
50 zł

Mimon są mali ludzie w kolorze żółtym. Mimon na Ziemi znacznie dłużej niż ludzie, a ich głównym zadaniem jest służyć największą złoczyńcę świata. Znajdź mistrz było proste, ale należy go wyłączyć, to było wyzwanie dla nich.


EP LINE Princess - EDT 30 ml + náramek + zrcátko-20%
50 zł

40 zł

Promocja

Księżniczka zapach z Disney jest magiczny zapach dla dziewczynek, które chcą poczuć się jak prawdziwa księżniczka! Kwiatowo-owocowy zapach zabierze Cię do królewskiego ogrodu, który teraz należy tylko do Ciebie.


EP LINE Princess - woda toaletowa
40 zł

Księżniczka zapach z Disney jest magiczny zapach dla dziewczynek, które chcą poczuć się jak prawdziwa księżniczka! Kwiatowo-owocowy zapach zabierze Cię do królewskiego ogrodu, który teraz należy tylko do Ciebie. .


EP LINE Lollipopz - EDT
34 zł

Nowość

Zapach dziecięcy Lollipopz zachwyci wszystkich fanów tej samej grupy śpiewacko-tanecznej. Głowa zawiera świeże cytrusowe odcienie, malinowy i porzeczkowy liść, w sercu poczujesz połączenie kwiatowych akordów uzupełnionych soczystą gruszką.


EP LINE Cars - woda toaletowa
25 zł

Citrus-drzewny zapach dla małych poszukiwaczy przygód, którzy chcą czuć się świat. Kiedy ten zapach Samochody będą smakować, nie będzie chciał ich przegapić. Zacznij dzień z zapachem Samochody spontanicznych i cieszyć się jazdą pełen zabawy. .


EP LINE Ultimate Spiderman - woda toaletowa
24 zł

Ostatecznym Spider-Man był bohaterem serii komiks, który został opublikowany w latach 2000 i 2009. Co chłopiec nie chciał być superbohaterem? Z zapachem Ultimate Spiderman Spiderman zdarza się każdemu!.


EP LINE Violetta - woda toaletowa
23 zł

Violetta jest argentyński serial, którego premiera odbyła się 14 maja 2012 na Disney Channel Ameryki Łacińskiej i 11 listopada 2013 roku na Disney Channel Czech. Czasami określane również jako telenoweli.