STR8 Dry Force - dezodorant w sprayu 150 ml

Marka: STR8 Nr katalogowy: 100002340105
STR8 Dry Force - dezodorant w sprayu 150 ml

Sprzedaż partnerska

STR8 Dry Force - dezodorant w sprayu 150 ml

Suche Siła od STR8 jest w postaci aerozolu antyperspirantu deo. Ma długotrwałe działanie nawet do 48 godzin. Jest absolutnie bez alkoholu i Nebel. Pełny opis

13.2

13,20 zł z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!
W magazynie – możesz mieć 23.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 23.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Suche Siła od STR8 jest w postaci aerozolu antyperspirantu deo. Ma długotrwałe działanie nawet do 48 godzin. Jest absolutnie bez alkoholu i Nebel. Jest przeznaczony dla ludzi, którzy nie boją się wyzwań i chcą pozostać chroniony przed potem przez cały dzień! Zapachy przyjemnie, a ich działanie jest maksymalna, gdy wyższą aktywność ze względu na skuteczną kompozycję wzbogaconą mikro materiału chłonnego.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum Męskie