Michael Kors Extreme Night - woda toaletowa 120 ml

Marka: Michael Kors Nr katalogowy: 100002340002
Michael Kors Extreme Night - woda toaletowa 120 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 30.09.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Michael Kors Extreme Night - woda toaletowa 120 ml

Zapach dla mężczyzn, którzy są jeszcze na drodze Ekstremalne nocy przez Michaela Korsa. Bold zapach bezpośrednio wzywając inny sposób. Orientalne elementy drzewne stanowiące nieodpartą perfum. Powąchać Mace gałka muszkatołowa, bergamotka, czarna zaprzeczyć. Pełny opis

212

212 zł z VAT 224 zł, oszczędzasz 12 zł (5 %)
W magazynie – możesz mieć 22.08.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 22.08.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach dla mężczyzn, którzy są jeszcze na drodze Ekstremalne nocy przez Michaela Korsa. Bold zapach bezpośrednio wzywając inny sposób. Orientalne elementy drzewne stanowiące nieodpartą perfum.

Powąchać Mace gałka muszkatołowa, bergamotka, czarna zaprzeczyć. Te zapachy wyciągnąć cię do siebie tempek gdzie cyprys, szałwia i lilii. Reszta nie opuszczę cię ani Orris, drzewo sandałowe, cedr, piżmo, bób tonka i wanilia, które rozwijają się w końcu perfum.

Launch był w 2017 r.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 120 ml
Kategoria perfum Męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny