Nike Green For Men - dezodorant z atomizerem 75 ml

Marka: Nike Nr katalogowy: 100002338404
Nike Green For Men - dezodorant z atomizerem 75 ml

Sprzedaż partnerska

Nike Green For Men - dezodorant z atomizerem 75 ml

Twój kolor, Twój styl. Wszyscy kochają kolory. Czy wolisz czerwony lub fioletowy, nie można zaprzeczyć, że kolory wpływają na nasze uczucia, emocje i nastroje. Każdy ma swój ulubiony kolor, tak że budzi uczucia szczęścia. Pełny opis

29

29 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Twój kolor, Twój styl. Wszyscy kochają kolory. Czy wolisz czerwony lub fioletowy, nie można zaprzeczyć, że kolory wpływają na nasze uczucia, emocje i nastroje. Każdy ma swój ulubiony kolor, tak że budzi uczucia szczęścia. Zapach z serii Nike Kolory zostały stworzone dla człowieka pewni siebie, niezależny i nowoczesne i na pewno dostarczy uwagę na otoczenie.

Seria Zapach Nike zielone kolory łączy w sobie doskonałe połączenie zmysłowych owoców i cytrusów z odrobiną cynamonu, który jest oparty na bazie ciepłego bursztynu.

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 75 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca owocowy