Hugo Boss Selection - woda toaletowa 90 ml

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002336558
Hugo Boss Selection - woda toaletowa 90 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.08.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Hugo Boss Selection - woda toaletowa 90 ml

Boss Selection zapach jest pełen bardzo wyrafinowane elegancji i sukcesu. Jest to zaskakujące ton z podpisem niepowtarzalnym. Charakteryzuje się kontrast między światłem a cieniem. Boss Selection to kompozycja pełna życia, potężny strumień składników premii, które wywołują pozytywne emocje. Pełny opis

136.1

136,10 zł z VAT 147,10 zł, oszczędzasz 11 zł (7 %)
W magazynie – możesz mieć 24.07.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy: 24.07.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Boss Selection zapach jest pełen bardzo wyrafinowane elegancji i sukcesu. Jest to zaskakujące ton z podpisem niepowtarzalnym. Charakteryzuje się kontrast między światłem a cieniem. Boss Selection to kompozycja pełna życia, potężny strumień składników premii, które wywołują pozytywne emocje. Jego użytkownik nigdy nie pokrywają się z szarego tłumu – zawsze go znaleźć albo na górze lub w drodze do niego. To nie tylko o sukcesie materiału, lecz zadowolenia z siebie, bez wątpienia i niepokoju, że ścieżka podjętej przez chodzenie, rzeczywiście prowadzi do wyznaczonego celu. On jest człowiekiem, który jest dumny ze swoich dzieci i żony w nim nigdy nie przestał wierzyć i kochać.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 90 ml
Kategoria perfum Męskie
Nuta podstawowa fougere
Nuta uzupełniająca drzewny