Elizabeth Arden 5th Avenue - woda perfumowana 1 ml - spray

Marka: Elizabeth Arden Nr katalogowy: 100002743448

Sprzedaż partnerska

Elizabeth Arden 5th Avenue - woda perfumowana 1 ml - spray

Ta kwiatowo-słodki zapach ukazuje emocje słynnej 5th Avenue w Nowym Jorku, jej wytrzymałości, stylu i luksusu. Pełny opis

5

5 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Ta kwiatowo-słodki zapach ukazuje emocje słynnej 5th Avenue w Nowym Jorku, jej wytrzymałości, stylu i luksusu. Świeży, lekko pikantny początek ten zapach urzeka egzotycznej mandarynki i bergamotki, które stopniowo opracowanego w zapachu Indian tuberozy, brzoskwinia, gałki muszkatołowej i delikatnego jaśminu. Fundament oczaruje Cię miękką nutą bursztynu, drzewa sandałowego i wanilii miękkie. Jest to nowoczesny zapach dla codziennego noszenia. Uwielbia jej wiele kobiet, które nie wymieniają go na nic innego. To jest ich stałym towarzyszem.

5th Avenue Elizabeth Arden utworzony w 1996 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 1 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca słodki