Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme - woda po goleniu 100 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002336236
Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme - woda po goleniu 100 ml

Sprzedaż partnerska

Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme - woda po goleniu 100 ml

Zapach został zainspirowany pięknem Pantelleria, gdzie Armani spędził wakacje. Acqua Di Gio dla mężczyzn wykonana jest wolne i dzikie, pełne wolności, wiatru i wody. Pełny opis

202

202 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach został zainspirowany pięknem Pantelleria, gdzie Armani spędził wakacje. Acqua Di Gio dla mężczyzn wykonana jest wolne i dzikie, pełne wolności, wiatru i wody. Cały skład jest oparty na doskonałej harmonii dźwięków słodkie i słone wody morskiej i subtelne niuanse czując ciepło słońca na skórze.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda po goleniu
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca świeży