Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo - woda perfumowana 125 ml

Marka: Giorgio Armani Nr katalogowy: 100002334760
Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo - woda perfumowana 125 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Giorgio Armani Acqua di Gio Profumo - woda perfumowana 125 ml

Giorgio Armani prezentuje po raz pierwszy na rynek zapach Acqua di Gio w roku 1996. Prawie 20 lat później, jest wyposażony w nową funkcję o nazwie Acqua di Gio Profumo. Zapach jest elegancki, przestronny i głęboka w tym samym czasie. Symolizuje moc fal, które umyć ogromne klify. Pełny opis

355

355 zł z VAT 386 zł, oszczędzasz 31 zł (8 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Giorgio Armani prezentuje po raz pierwszy na rynek zapach Acqua di Gio w roku 1996. Prawie 20 lat później, jest wyposażony w nową funkcję o nazwie Acqua di Gio Profumo. Zapach jest elegancki, przestronny i głęboka w tym samym czasie. Symolizuje moc fal, które umyć ogromne klify.

Zapach Acqua di młodszy Profumo jest woda, aromatyczne zdrewniałe i ostre kompozycja na której stoi, a także w oryginale Alberto Morillas.

W obliczu tego zapachu jest Jason Morgan.

Zapach został uruchomiony w 2015 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 125 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca korzenny