Dior Addict 2014 - woda perfumowana 100 ml

Marka: Dior Nr katalogowy: 100002338356
Dior Addict 2014 - woda perfumowana 100 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Dior Addict 2014 - woda perfumowana 100 ml

Uroczy, elegancki i urzekający, to zapach Dior Addict 2014 Christian Perfume Addict 2014, przeznaczony dla wszystkich kobiet, które są pasjonatami, impulsywny i energiczny. Jednocześnie kochają elegancję i klasyczny styl. Chcą otaczają piękne i luksusowe skład věcmi. Pełny opis

445

445 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Uroczy, elegancki i urzekający, to zapach Dior Addict 2014 Christian Perfume Addict 2014, przeznaczony dla wszystkich kobiet, które są pasjonatami, impulsywny i energiczny. Jednocześnie kochają elegancję i klasyczny styl. Chcą otaczają piękne i luksusowe skład věcmi.Nádherná otwiera się świeżymi nutami mandarynki i kwiatów pomarańczy, które stopniowo przeplatają się z delikatnego jaśminu. Dot tworzy uwodzicielski zapach słodkiej wanilii, dodające ekscytujące. Perfumy Christian Dior Addict 2014 jest idealny do codziennego noszenia, ale również na wieczorne spotkanie lub nadzwyczajnej okazji. Otocz się pięknym zapachem. Addict zapach w 2014 roku będzie podkreślać swój styl i dać mu iskry.

Zapach został uruchomiony w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca słodki