Chanel Allure Homme - woda toaletowa 150 ml

Marka: Chanel Nr katalogowy: 100002379675
Chanel Allure Homme - woda toaletowa 150 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Chanel Allure Homme - woda toaletowa 150 ml

Allure Homme to ostry i namiętny akord zapach pełen energii. To jest istota męskości. Dla mężczyzn, to wszystko jest kwestią zmysłowości i świeżości. Zmysłowość jest pragnienie, pasja, determinacja. Świeżość jest zabawa, wolność, sztuka życia. Pełny opis

441

441 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :24.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Allure Homme to ostry i namiętny akord zapach pełen energii. To jest istota męskości. Dla mężczyzn, to wszystko jest kwestią zmysłowości i świeżości. Zmysłowość jest pragnienie, pasja, determinacja. Świeżość jest zabawa, wolność, sztuka życia. Allure Homme to pierwszy lekki i jeszcze długotrwały zapach, który jest jednocześnie dynamiczny i zabawny. Pierwszy pojawił się świeży, musujące i naturalny zapach, stworzony z wyselekcjonowanych, naturalnych składników, typowe dla mężczyzn.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca drzewny