Bvlgari Aqva Pour Homme - woda toaletowa 100 ml

Marka: Bvlgari Nr katalogowy: 100002566540
Bvlgari Aqva Pour Homme - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerska

Bvlgari Aqva Pour Homme - woda toaletowa 100 ml

Musujące pozytywne emocje i wyrazisty zapach jest czysty i orzeźwiający jak rano rosy istocie określana mężczyzn, którzy cenią swój samokontrolę i jasny umysł. Pełny opis

191

191 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Musujące pozytywne emocje i wyrazisty zapach jest czysty i orzeźwiający jak rano rosy istocie określana mężczyzn, którzy cenią swój samokontrolę i jasny umysł. Świeżej kompozycji łącząc wiele tonów morskich, zapach pomarańczowy i gajów cześć harmonia czterech elementów: woda, ogień, ziemia i powietrza. Aqva Pour Homme woda na podstawie aromatycznej świeżości, czysto naturalny i sztuczny nic nieprzerwanego tonu przy narodzinach zapach od Bvlgari. Aqva człowiek żył w doskonałej harmonii ze swoim ciałem, swoim umysłem i światem zewnętrznym. Porusza się z wrodzoną gracją, dzięki której skutecznie żagle i kieruje wodę z jego życia. On jest tym, który jest w stanie odsłonić naturalny urok, wstawanie do swoich korzeni i powrotu wzbogaconą o znajomość podstawowych elementów, zwłaszcza tych związanych w jakikolwiek sposób z wody i morskich głębinach. On ma pełne zaufanie do swoich instynktów i polegać na intuicji, która pozwala mu być spokojny i zawsze na rzeczy, nawet nad morzem pod kilem swojego życia barek czasami rebeliantów. Absolute męskość znajduje odzwierciedlenie w jego prostego stylu życia. Jego wewnętrzna energia i emocje, pełne ruchu człowieka, ujawniają one, że mamy człowiek trzyma starannie panującego i wszystko, co zostało podane obdarzony.

Zapach został uruchomiony w 2005 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum męskie
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca świeży