Hugo Boss Boss Jour Pour Femme - woda perfumowana 30 ml

Marka: Hugo Boss Nr katalogowy: 100002337877
Hugo Boss Boss Jour Pour Femme - woda perfumowana 30 ml

Sprzedaż partnerska

Hugo Boss Boss Jour Pour Femme - woda perfumowana 30 ml

W przeciwieństwie do Hugo Boss zapachowej Boss Nuit Pour Femme zapach jest przedstawiony na rok 2013 – Boss Jour Pour Femme. Zapach został stworzony, aby pokazać twarze trzech kobiet: inspiracja, spokój i prostota. Butelka jest wysoki i cienkie, białość z przezroczystą pokrywą. Pełny opis

115

115 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 27.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :27.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

W przeciwieństwie do Hugo Boss zapachowej Boss Nuit Pour Femme zapach jest przedstawiony na rok 2013 – Boss Jour Pour Femme. Zapach został stworzony, aby pokazać twarze trzech kobiet: inspiracja, spokój i prostota. Butelka jest wysoki i cienkie, białość z przezroczystą pokrywą. W obliczu perfumy stały się Gwyneth Paltrow.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda perfumowana
Pojemność 30 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy