Bottega Veneta Bottega Veneta Knot - sprchový gel 200 ml

Marka: Bottega Veneta Nr katalogowy: 100002738822
Bottega Veneta Bottega Veneta Knot - sprchový gel 200 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 15.02.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Bottega Veneta Bottega Veneta Knot - sprchový gel 200 ml

Zapach Ten zapach inspirowany jest świeżym powietrzem, kwiatami i Włochami. Wyjątkowa mieszanka szczegółów symbolizuje świeżość i czystość. Jest odzwierciedleniem nowoczesnej kobiety, która każdego dnia chce czuć się pewnie i uwodzicielsko. Pełny opis

126

126 zł z VAT 168 zł, oszczędzasz 42 zł (25 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Zapach Ten zapach inspirowany jest świeżym powietrzem, kwiatami i Włochami. Wyjątkowa mieszanka szczegółów symbolizuje świeżość i czystość. Jest odzwierciedleniem nowoczesnej kobiety, która każdego dnia chce czuć się pewnie i uwodzicielsko. Bottega Veneta Perfume Knot brzęczy z owocowymi tonami, które powoli zlewają się przetargu moje kwiaty. Uwodzicielska kropka uzupełnia dotyk piżma. Zapach Bottega Veneta Knot dla Ciebie nie będzie dla ciebie niemożliwy.

Perfumy Bonetta Veneta Knot zostały wprowadzone w 2014 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj żel pod prysznic
Pojemność 200 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca świeży