Calvin Klein Obsessed For Women - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002340371
Calvin Klein Obsessed For Women - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 31.12.2018 lub do wyczerpania zapasów.

Calvin Klein Obsessed For Women - woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Osessed dla kobiet Calvin Klein to aromatyczny zapach dla kobiet. Ten zapach ma pamięć, która wywołuje męską i żeńską pragnienie. Składa się on z cytrusów, neroli i elemi. W sercu czujesz, lawenda, kwiat fioletowy i szałwia. Podstawa jest piżmo Ambrette. Zapach został uruchomiony w 2017 roku. Pełny opis

166

166 zł z VAT 183 zł, oszczędzasz 17 zł (9 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :18.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Osessed dla kobiet Calvin Klein to aromatyczny zapach dla kobiet. Ten zapach ma pamięć, która wywołuje męską i żeńską pragnienie. Składa się on z cytrusów, neroli i elemi. W sercu czujesz, lawenda, kwiat fioletowy i szałwia. Podstawa jest piżmo Ambrette.

Zapach został uruchomiony w 2017 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw upominkowy
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa orientalny
Nuta uzupełniająca korzenny