Chanel Chance Eau Fraiche - woda toaletowa 100 ml

Marka: Chanel Nr katalogowy: 100002336706
Chanel Chance Eau Fraiche - woda toaletowa 100 ml

Sprzedaż partnerskaDarmowa dostawa

Chanel Chance Eau Fraiche - woda toaletowa 100 ml

Chance Eau Fraiche to nawet łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wszechobecny, ale lekkie jak wiatr, ten zapach zaskoczył w każdej chwili. Szansa Woda Fraiche ponownie zapakowana w szklany pierścień pętli metalu. Pełny opis

521

521 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Chance Eau Fraiche to nawet łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wszechobecny, ale lekkie jak wiatr, ten zapach zaskoczył w każdej chwili. Szansa Woda Fraiche ponownie zapakowana w szklany pierścień pętli metalu. Aby zapach zaznaczała swoją nieograniczoną władzę, to jest w kolorze zielonym połyskiem! Jego pokrywa jest jak lodowaty i przypomina kostkę lodu. Każdy detal przywołuje świeżość. Dla nieoczekiwane doświadczenia, że ​​otacza jego użytkownika i napełnił jej śmiały świeżość.

Zapach został uruchomiony w 2007 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 100 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa szyprowy
Nuta uzupełniająca świeży