Moschino Cheap & Chic I Love Love - woda toaletowa 4,9 ml + mleczko do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Marka: Moschino Nr katalogowy: 100002337019
Moschino Cheap & Chic I Love Love -  woda toaletowa 4,9 ml + mleczko do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Sprzedaż partnerska

Moschino Cheap & Chic I Love Love - woda toaletowa 4,9 ml + mleczko do ciała 25 ml + żel pod prysznic 25 ml

Musujące i pełne radości – to zapach Moschino Cheap & Chic I Love Love. Jest on przeznaczony dla kobiety, która jest szczęśliwa w miłości, pełna życia i nieco ironiczny nie jest to chwila nuda. Pełny opis

37

37 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :20.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Musujące i pełne radości – to zapach Moschino Cheap & Chic I Love Love. Jest on przeznaczony dla kobiety, która jest szczęśliwa w miłości, pełna życia i nieco ironiczny nie jest to chwila nuda. Fragrance niespodzianka na początku swoich notatek cytrusowych – grejpfrut, pomarańcza, cytryna i czerwonych porzeczek. Serce dotyka barwnie żeńskie róże poezja herbaty, a także żywotności sitowia i konwalii łagodnym uśmiechem, który w połączeniu z cynamonem zyskuje lekki igraszki. Kombinowane tajemnicze zmysłowe piżmo i drzewo sandałowe – egzotyczne lasy i Tanaka – następnie dodaje orzeźwiający zapach bazową uczucie sprawia, że ​​można głęboko i wreszcie Cheap & Chic I Love Love Love.

Zapach został uruchomiony w 2004 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj zestaw miniatur
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca drzewny