Moschino Cheap & Chic Light Clouds - woda toaletowa 50 ml

Marka: Moschino Nr katalogowy: 100002414859
Moschino Cheap & Chic Light Clouds - woda toaletowa 50 ml

Sprzedaż partnerska

Moschino Cheap & Chic Light Clouds - woda toaletowa 50 ml

Przyjemny i beztroską zapach, który jest tak piękny jak niebo wiosna lub spacer wzdłuż świeżo kwitnące łąki. Intensywne emocje jak radosny jak dzień pełen słońca, lekki jak obłok. Ethereal i romantyczny zapach, który budzi swoje pragnienia, pozwalając doświadczyć rzeczywistości jako słodki sen. Pełny opis

108

108 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :22.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Wybierz Pojemność

Pełny opis

Opis produktu

Przyjemny i beztroską zapach, który jest tak piękny jak niebo wiosna lub spacer wzdłuż świeżo kwitnące łąki. Intensywne emocje jak radosny jak dzień pełen słońca, lekki jak obłok. Ethereal i romantyczny zapach, który budzi swoje pragnienia, pozwalając doświadczyć rzeczywistości jako słodki sen.

akord wprowadzające Irresistible jest przepojona delikatnej kwiatowej świeżości z kwiatów i liści brzoskwini finezja i przezroczystych cyklamenu spontaniczności. Kwiatowo-romantyczne i kobiece serca zapach września tkliwość kwiaty lotosu, jaśmin intensywność rzadkie i wzniosłe poezja płatków róży. Obejmując bazę przynosi uwodzicielskiego zapachu słodkiej bursztyn, miękkim cieniu cedru i piżma głębokim akordu.

Zapach został uruchomiony w 2009 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj woda toaletowa
Pojemność 50 ml
Kategoria perfum damskie
Nuta podstawowa kwiatowy
Nuta uzupełniająca owocowy