Calvin Klein CK One - dezodorant w sprayu 150 ml

Marka: Calvin Klein Nr katalogowy: 100002437584
Calvin Klein CK One - dezodorant w sprayu 150 ml

Sprzedaż partnerska

Calvin Klein CK One - dezodorant w sprayu 150 ml

Ciało Spray CK One zapach jest lżejsza wersja, że ​​można korzystać w całym organizmie. I obfite ilość praktycznych sprayu atomizer do stymulowania apetytu – Zabawa dla jednego, zabawa dla wszystkich. Jest to lekki orzeźwiający zapach, który jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Pełny opis

50

50 zł z VAT
Towar wycofany z oferty

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Ciało Spray CK One zapach jest lżejsza wersja, że ​​można korzystać w całym organizmie. I obfite ilość praktycznych sprayu atomizer do stymulowania apetytu – Zabawa dla jednego, zabawa dla wszystkich.

Jest to lekki orzeźwiający zapach, który jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. CK One to naturalnie czysty zapach identyczny do nowych trendów. Zapach CK One przyznaje osobowość i jednocześnie włącza się wewnętrznie zróżnicowaną grupę, która identyfikuje tego podejścia. Jest to odświeżająca mieszanka piżma i owocowych tonów na podstawie lasu.

Zapach został uruchomiony w 1995 roku.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj dezodorant
Pojemność 150 ml
Kategoria perfum unisex
Nuta podstawowa cytrusowy
Nuta uzupełniająca świeży